Długi czas rozpatrywania zdjęć
Jak długo czekacie teraz na rozpatrzenie fotek na istocku? Jakiś czas temu chwaliłem iStockphoto za szybką reakcję ale dziś jestem wk... bo czekam już tydzień, i to na akceptacje zdjęć redakcyjnych, które zwykle były błyskawicznie rozpatrywane.
Odpowiedz
Przestaliście zapełniać istocka? Nikt mi nie odpowie?
Odpowiedz
(2018-10-01, 14:12:30)richart napisał(a): Przestaliście zapełniać istocka? Nikt mi nie odpowie?

Nie wiem, nie wrzucam Smile
Odpowiedz
Ja czekalem w poprzednim tyg ok 3-4 dni video+edytorial+RF mniej wiecej w jednym czasie rozpatrzone
Odpowiedz
Ostatnio wrzucone 24 godz temu - jeszcze nie rozpatrzone. Wcześniejsze czekałem około 2 dni.

Przy okazji podpytam - ile czeka się na rozpatrzenie zdjęć z informacją o dosłanie MR?
Dosłałem Model Release 5 dni temu ...
Odpowiedz
Ja mam paczki, w których wisi po kilkanaście zdjęć od paru miesięcy :/
Odpowiedz
(2018-10-09, 15:38:23)Claudia napisał(a): Ja mam paczki, w których wisi po kilkanaście zdjęć od paru miesięcy :/

no to cos jest nie tak, do 4-6 dni to maksymalnie czekalem
Odpowiedz
Na akceptację 21 zdjęć wrzuconych 7-10-2018 czekałem jeden dzień.
Odpowiedz
(2018-10-09, 15:42:05)yuma2 napisał(a): no to cos jest nie tak, do 4-6 dni to maksymalnie czekalem

Tak, coś dziwnego się podziało, bo paczka wisi jako oczekująca do akceptacji a zdjęcia już dawno na stocku. Wczoraj sobie sprawdziłam to.

A wczoraj też wrzuciłam paczkę 28 zdjęć, więc będę pilnować kiedy sprawdzą i dam znać. Mnie ten bank się kojarzy z tym, że na rozpatrzenie zdjęć czeka się tygodniami Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czas po jakim pokazuje się ilość sprzedanych zdjęć w profilu Salmon 14 9 968 2009-03-15, 15:49:15
Ostatni post: robootb

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości