Chcesz do Getty? Wrzucaj zdjęcia na Flickra
#31
Ło matko to przeciez jakaś masakra te zdjęcia musiały by być w cenie conajmniej kilkaset dolarów żeby to miało sens..no i jeszcze jakiś kupiec by się przydał. Myślę że ta opcja to tylko taka furtka aby pokazać że GI jest otwarty na innych...czyli taka ściema..No to teraz do szpanu wystarczy zaproszenie Smile
Odpowiedz
#32
Dziś dostałem zaproszenie z flickr do getty. Wybrali 6 zdjęć. Co z tym zrobić?
Odpowiedz
#33
Ja olałem temat. Zależy jakie warunki masz. Mi zaoferowali 6 zdjęć na miesiąc do wrzucenia. Trochę mało. No i totalna wyłączność. Zrezygnowałem.
Odpowiedz
#34
(2013-08-28, 00:59:39)SHaiith napisał(a): Ja olałem temat. Zależy jakie warunki masz. Mi zaoferowali 6 zdjęć na miesiąc do wrzucenia. Trochę mało. No i totalna wyłączność. Zrezygnowałem.

Umowa standardowa.
Podczas rejestracji nie widziałem możliwości kontynuowania bez podania numeru ITIN. Zastanawiam się jak się tam kształtuje sprzedaż nawet jeśli wezmę pod uwagę fakt, że nie można wysyłać zdjęć nigdzie indziej. Wielkiego portfolio nie mam, a to z tego powodu, że dużo rzeczy zalega na dysku. Może getty to idealna motywacja Smile
Odpowiedz
#35
Podczas rejestracji jest opcja bez numeru ITIN, ja tak zrobiłem, ale jak doszło do zgody na warunki umowy to przeczytałem całą jej treść i jest jasno napisane, że nie wolno wrzucać gdzie indziej zdjęć nie tylko tych samych fotek, ale także innych robionych w czasie tej samej sesji. Biorąc pod uwagę fakt, nawet sprzedaży fotek za 200-300$ gdzie do ciebie trafia max 30% (40-60 $), a masz fotek po roku 50 w portfolio to sprzedaż może być okazjonalna. W moim przypadku gdzie w portfolio m am 4 000 zdjęć na kilku bankach po prostu się to nie kalkuluje.
Odpowiedz
#36
SHaiith dzięki za obszerne info. Rozumiem Twoje podejście.
Odpowiedz
#37
No i nastał koniec współpracy, właśnie otrzymałem meila pod tytułem
Flickr Partnership Ends, Getty Images'
Z tego co zrozumiałem konta i zdjęcia zostają.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Getty - sprzedane zdjęcia grafzero 7 8 683 2018-01-06, 21:23:23
Ostatni post: a11
  Getty a zdjęcia newsowe elbek 0 3 193 2017-02-26, 17:37:31
Ostatni post: elbek
  Getty Images sprzedaje zdjęcia po 5 Euro rachwal 2 9 061 2009-08-08, 11:02:22
Ostatni post: craft08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości