Problemy techniczne Shutterstock
#31
haha, u mnie fotek nie ma w portfolio, ale nadal sie sprzedaja
Odpowiedz
#32
Też mam problem z fotkami, bo miałem 13 "active images", zaakceptowali 3 nowe, ale dalej jest tylko ta 13
Odpowiedz
#33
Melduję, że u mnie tak samo. Fotki pojawiają się w folio, po czym po paru godzinach znikają, żeby później pojawić się już na stałe.
Odpowiedz
#34
U mnie sie nie pojawily poki co... Zadna tez sie nie sprzedala tylko nie wiem czy to akurat wina znikniecia.
Odpowiedz
#35
coś dzisiaj szwankuje, zaakceptowane rano zdjęcia widzę tylko w "status of submitted photos", w folio ani na stronie głównej dostawcy nie. dodatkowo zdjęcia wysyłane dobre kilkanaście minut temu przez FTP nie pojawiają się na stronie... Icon_neutral
Odpowiedz
#36
Powód może być armagedonu śnieżnego, który przeszedł przez Chicago i teraz dotarł do NY.
Ogólnie 3 największe opady śniegu odnotowane w Historii - Śnieżne L4 ma pół ameryki.
Odpowiedz
#37
tiaaa i sprzedaz w us tez sie za przeproszeniem poszla @#$%^, nascie fot do ameryki poludniowej, jedno dzisiaj sprzedane do us gdzies na floryde :/ trzeba liczyc ze szybko ten snieg stopnieje, zreszta australia nie lepiej bo maja cyklon na 1/4 kontynentu ://
Odpowiedz
#38
wygląda to tak, jakby zdjęcia zaakceptowane wczoraj rano dopiero teraz pojawiły się w bazie i galerii, i od raz z trzech zdjęć 5 DLi Smile
Odpowiedz
#39
coś jest ewidentnie nie tak z tym bankiem ostatnio... czekam dwa dni na pojawienie się plików w portfolio, forum Shutterstock ładuje mi się kilka minut na 3 komputerach... chyba mnie tam rzeczywiście nie lubią Smile
Odpowiedz
#40
Teraz i mi sie nie pojawily w oczekiwanych dodane zdjecia... Zreszta nie wiem czy dzis mam wyjatkowy slaby dzien czy cos sie zacina i nie pokazuje nowych sprzedazy. Wczoraj jak wczesniej pisalem licznik zatrzymal mi sie na 6, by po paru godzinach pokazalo nagle 13... Tak, ze nie wiem czy nie ma z tym takze problemow - choc moze to byc moj czarny czwartek he he.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości