Problemy techniczne Shutterstock
#21
(2010-09-14, 08:35:12)pershing napisał(a): Wysyłałem wczoraj wieczorem. Mają napewno problemy z odświeżaniem strony bo po wrzuceniu 10 fotek niby ich nie widział, ale wchodząc w zakładkę do edycji były. Podobnie po wyedytowaniu i wysłaniu batcha tzn. na stronie było, że poszło 2 szt. a faktycznie poleciało 10, ale generalnie da się pracować.

No właśnie chodziło mi o tą zakładkę ale odetkało kakao. Zawsze wrzucone fotki ftp'em miałem dostępne praktycznie od razu do edycji mimo, że nie było ich widać jako oczekujące na głównej stronie. Wydaje mi się, że główna strona odświeżana jest raz na jakiś czas. Tak samo jak z DL gdy wejdziesz w dzienne statystyki pobrań to też często pobranie jest tam wcześniej odnotowane niż na głównej stronie.
Odpowiedz
#22
Cos dziwnego sie zaczelo dziac z nowo zatwierdzonymi fotkami na ss, wiele osob raportowalo juz na ich forum ze fotki sa zatwierdzone, wisza jakies 12h i pozniej znikaja, wlasnie spotkalo to i mnie, fotki zatwieredzone okolo 2 nad ranem powisialy sobie do poludnia, w miedzy czasie zaliczyly pare sprzedazy i teraz zniknely, kogos to jeszcze spotkalo ? Na forum Shutterstock sa juz co najmniej dwa watki o tym
http://submit.shutterstock.com/forum/vie...hp?t=99007

http://submit.shutterstock.com/forum/vie...hp?t=98998

dobrze ze to prawie weekend, moze do poniedzialku naprawia, tylko mocno wqur@#$jace jest jak najpierw pada is na 2 dni, teraz Shutterstock gubi fotki a sprzedaz leci na leb na szyje :/
Odpowiedz
#23
Piszesz o własnym portfolio czy o wyszukiwaniu słowami kluczowymi? Moje wczoraj zatwierdzone dopiero dziś pojawiły się portfolio mimo, że nie miałem ich w swojej galerii 2 z nich się sprzedały.
Odpowiedz
#24
znikają i się pojawiają. wygląda jak problemy z synchronizacją repozytoriami.
Odpowiedz
#25
(2011-01-21, 15:17:34)Nightman napisał(a): Piszesz o własnym portfolio czy o wyszukiwaniu słowami kluczowymi? Moje wczoraj zatwierdzone dopiero dziś pojawiły się portfolio mimo, że nie miałem ich w swojej galerii 2 z nich się sprzedały.

zatwierdzone okolo 2 w nocy od razu byly w portfolio, moglem wejsc, zaznaczyc "newest first" i byly jako pierwsze, i tak bylo do okolo poludnia, gdy nagle po zrobieniu uploadu odswierzylem stronke i cos kolo 40 fotek wyparowalo, oczywiscie moge je znalesc po numerze albo klikajac ze statystyk jako ze kilka sie sprzedalo przez te 12h, ale w tym momencie nie ma ich w mojej galerii i portfolio :/

jak nie urok to sraczka, jak nie is to Shutterstock sie popsuje :/
Odpowiedz
#26
trzeba będzie poobserwować Shutterstock ale co to da Icon_sad
Odpowiedz
#27
Moje też ktoś pod dywan wrzucił...
Odpowiedz
#28
Mi ostatnio zaakceptowali kilka fotek, po czym z 2 dni później znikły, patrze na poczte, a tam mail od nich że zostały usunięte z powodu naruszania praw autorskich, co dziwne, kilka fotek z tej serii zostało Icon_neutral
Odpowiedz
#29
Ja 3 dni temu miałem podbną sytuację, o 7 rano fotki zostały zaakceptowane i do południa normalnie widniały w moim portfolio, a po południu zniknęły aż do następnego dnia, ale teraz już jest normalnie, są i fotki jest i sprzedaż.
Odpowiedz
#30
Mi przyjeli wczoraj 9 fotografii, byly chwile i sie zmyly... Rano przyjeli kolejne 8 i ich w ogole nie widzialem jeszcze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: celafon, 1 gości