Problemy techniczne Shutterstock
(2022-04-08, 17:27:33)yuma2 napisał(a): Shutterstock: Potrzymaj mi piwo

tu mam opcje nr. 2 przewidzianą  Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Są przecieki, że interfejsa dostawców mają zmieniać. Trochę dziwne, obecny bardzo mi pasuje i nie bardzo widzę pomoc z tej strony...
Odpowiedz
406 Not Acceptable
openresty

Od rana nie mogę wejść na żadną ze stron shutterstock...
Nie ma znaczenia z czego próbuję - z kompa/komórki/laptopa
Przeglądarka - też bez związku

Macie jakiś pomysł, co to może być?
Odpowiedz
(2022-08-04, 15:22:00)adalbert74 napisał(a): 406 Not Acceptable
openresty

Od rana nie mogę wejść na żadną ze stron shutterstock...
Nie ma znaczenia z czego próbuję - z kompa/komórki/laptopa
Przeglądarka - też bez związku

Macie jakiś pomysł, co to może być?

zresetuj router.  Strona chodzi, bo wrzucałem dziś foty i wszytko gra. Problem pojawia się tylko jak wejdę na earnings ... tam pustka, od 2 lat się nie odświeża.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Dzięki Grzesiu Smile pomogło
Odpowiedz
Cześć,
u Was też Shutterstock nie działa (w ogóle)? Jakieś pomysły, co się stało i kiedy odpalą?
Pozdrawiam!
Odpowiedz
Działa normalnie.
Odpowiedz
(2022-10-18, 08:22:46)fret napisał(a): Działa normalnie.

Czołem! O nowym panelu sprzedawcy nie będę pisał, szkoda czasu i nerwów. Ale mam do Was pytanie: dzisiaj zauważyłem, że w przychodach mam aż 3 pozycje (hahaha), ale po kliknięciu w datę pokazuje mi się tylko jedno zdjęcie z jedną kwotą... pozostałych dwóch nie ma. Szukam, szukam, nic. Szukam dalej... w końcu zauważyłem, że jak wejdę w przychody za grudzień i rozsunę listę, to na samym końcu jest taka kolumna "fundusz twórców" i tam zobaczyłem ... 0,83 $ za dzisiaj. Równocześnie jednak nie mogę zobaczyć, jakie zdjęcia pobrano za tę astronomiczną kwotę, etc... Podpowiecie, o co chodzi? Icon_wink
Pozdrowienia!
Odpowiedz
(2022-12-21, 02:35:06)andrzej_67 napisał(a): Czołem! O nowym panelu sprzedawcy nie będę pisał, szkoda czasu i nerwów. Ale mam do Was pytanie: dzisiaj zauważyłem, że w przychodach mam aż 3 pozycje (hahaha), ale po kliknięciu w datę pokazuje mi się tylko jedno zdjęcie z jedną kwotą... pozostałych dwóch nie ma. Szukam, szukam, nic. Szukam dalej... w końcu zauważyłem, że jak wejdę w przychody za grudzień i rozsunę listę, to na samym końcu jest taka kolumna "fundusz twórców" i tam zobaczyłem ... 0,83 $ za dzisiaj. Równocześnie jednak nie mogę zobaczyć, jakie zdjęcia pobrano za tę astronomiczną kwotę, etc... Podpowiecie, o co chodzi? Icon_wink
Pozdrowienia!

Ja jeszcze coś zauważyłem. Po kliknięciu foty, którą ktoś kupił uruchamia się podgląd innej foty i to nie mojej. Taki coś mi sie zdarza.
Odpowiedz
Fajnie, że coś sprzedajecie. Nie sądziłem, że najlepszy stok tak upadnie i nas wykorzysta.
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości