Problemy techniczne Shutterstock
No to teraz dokładaj do pieca Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Przy niektórych sprzedanych obrazach nie mam słów kluczowych. To normalne? Czym to jest spowodowane?
Odpowiedz
(2019-07-22, 19:29:19)dzejdzi napisał(a): Przy niektórych sprzedanych obrazach nie mam słów kluczowych. To normalne? Czym to jest spowodowane?

To w pełni normalne Smile
Spowodowane to jest brakiem użycia słów kluczowych podczas poszukiwania fotek  przez kupującego Smile
Lub ktoś szuka słowa "róża" a potem znajduje śliczności fotkę wraku samochodu i ją kupuje.
A wtedy róża do wraku ma się słabo.....
Odpowiedz
(2019-07-22, 20:11:49)StaryNovy napisał(a): To w pełni normalne Smile
Spowodowane to jest brakiem użycia słów kluczowych podczas poszukiwania fotek  przez kupującego Smile
Lub ktoś szuka słowa "róża" a potem znajduje śliczności fotkę wraku samochodu i ją kupuje.
A wtedy róża do wraku ma się słabo.....

Czyli kupione przez "podobne" albo wyszukane po słowach z tytułu, których nie ma w słowach kluczowych? Dobrze kombinuję?
Odpowiedz
(2019-07-22, 20:46:00)dzejdzi napisał(a): Czyli kupione przez "podobne" albo wyszukane po słowach z tytułu, których nie ma w słowach kluczowych? Dobrze kombinuję?

1. Wejdź na dowolny stock
2. Wpisz dowolne słowo kluczowe.
3. Powędruj po autorach, podobnych itp.
4. Przejrzyj wektory.
5. Pooglądaj ilustracje i filmy
6. Jeśli zobaczysz zdjęcie np. wieży Eiffla
7. Kupujesz.
Autorowi tego zdjęcia nie za bardzo można przedstawić twoje błądzenie po portalu jako słowa kluczowe jego fotki!
Dla doświadczenia popróbuj "kupić" jakieś zdjęcie w celach doświadczalnych. Możesz wtedy poznać drugą stronę-kupującego.
Może  być przydatne Smile
Odpowiedz
Dzięki za wyjaśnienie.
Odpowiedz
halo, Czy jest ktoś kto jeszcze nie otrzymał z Szutera wypłaty za lipiec ?
Czy tylko ja zostałem pominięty ?
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2019-08-08, 11:20:12)GregorK napisał(a): halo, Czy jest ktoś kto jeszcze nie otrzymał z Szutera wypłaty za lipiec ?
Czy tylko ja zostałem pominięty ?

Ja dostałem, ale nie było to dla nich dużym obciążeniem.
W Twoim wypadku to uzasadniona zwłoka - mogło by to zachwiać ich płynnością finansową.
Więc zwlekają [Obrazek: icon_cheesygrin.gif]
Odpowiedz
Do mnie kasa dotarła dziś nad ranem, także może alfabetycznie przelewająIcon_wink
Odpowiedz
chyba nie alfabetycznie Icon_wink
raczej od najmniejszych do największych kwot Icon_cheesygrin
u mnie była wczoraj Icon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości