Czas oczekiwania na review
Dla VIP-ów pewnie mają szybsze terminy Icon_wink po weekendzie będę reklamował albo za kilka dni
Odpowiedz
U was też takie długie czasy oczekiwania na review? Sześć dni już czekam i dalej cisza. Zacięło się coś?
Odpowiedz
U mnie szybko rozpatrują, 1 dzień, tzn tak było w poprzednim tygodniu
Odpowiedz
(2019-07-08, 12:34:12)guteksk7 napisał(a): U was też takie długie czasy oczekiwania na review? Sześć dni już czekam i dalej cisza. Zacięło się coś?

(2019-07-08, 13:21:33)hektor66 napisał(a): U mnie szybko rozpatrują, 1 dzień, tzn tak było w poprzednim tygodniu

Jak już pytacie lub odpowiadacie na tego typu tematy, to piszcie o jaki materiał chodzi: zdjęcia, ilustracje, wektory czy edytoriale. Bo dla kazdego te czasy moga byc inne
Odpowiedz
(2019-07-08, 12:34:12)guteksk7 napisał(a): U was też takie długie czasy oczekiwania na review? Sześć dni już czekam i dalej cisza. Zacięło się coś?


W poprzednim tygodniu była doba oczekiwania, dziś już ponad dobę czekam. U mnie się w poprzednim tygodniu zacięło. Usunęłam, wrzuciłam ponownie i rychło rozpatrzyli.
Odpowiedz
(2019-07-08, 13:25:15)fotek napisał(a): Jak już pytacie lub odpowiadacie na tego typu tematy, to piszcie o jaki materiał chodzi: zdjęcia, ilustracje, wektory czy edytoriale. Bo dla kazdego te czasy moga byc inne

Święte słowa. W wektorach też jest zacięcie, bo rozpatrują przez kilkanaście godzin, a wcześniej to były bardziej minuty, niż godziny. Trochę to dziwne, bo nadal mam wrażenie, że to automat rozpatruje, a natłoku nowych prac nie widać. Chyba, że automat też świętował i jeszcze kaca nie wyleczył Icon_wink
Odpowiedz
Ok, więc mi w poprzednim tyg szybko zdjęcia rozpatrywali
Odpowiedz
(2019-07-08, 13:25:15)fotek napisał(a): Jak już pytacie lub odpowiadacie na tego typu tematy, to piszcie o jaki materiał chodzi: zdjęcia, ilustracje, wektory czy edytoriale. Bo dla kazdego te czasy moga byc inne
Racja Icon_confused  Chodziło mi o ilustracje rastrowe i zdjęcia. Wczoraj po 6 dniach wywaliło mi wszystko za "file transfer error" Icon_evil
Odpowiedz
Dzisiaj praktycznie od ręki oceniają (zdjęcia, RF).
Odpowiedz
(2019-09-19, 14:03:06)maccio napisał(a): Dzisiaj praktycznie od ręki oceniają (zdjęcia, RF).

Faktycznie szybkie tempo, na Bigstocku podobnie, chwilę po wrzuceniu e-mail z potwierdzeniem.
Może przystopowali powodziowy zalew "ryżu" i mają po prostu mniej roboty? Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 206 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości