Opinie o Buy-Photo.eu
#21
Moze tu napiszcie service@buy-photo.eu taki adres podaja w kontakcie. No i moze pisac do nich po PL ? Moze po EN sie chlopcy z Debna wstydza odpisywac ? Icon_neutral

Ja napisalem do nich tez napisalem w jednej sprawie uzywajac standardowego formularza (piszac po EN) i tez zero odzewu ...
Odpowiedz
#22
No to do mnie odpisali.
Na pytanie po angielsku odpisali po polsku, no ale odpisali Icon_cheesygrin
Dowiedzialem sie, ze konto aktywne = konto z minimum 4 fotkami.
Odpowiedz
#23
Wczoraj się zarejestrowałem. E-mail z hasłem przyszedł natychmiast po rejestracji (nie do spamu). Wysłałem 4 zdjęcia do akceptacji. We wszystkich załadowały się "keywordy" oddzielone średnikami (wpisane w Photoshopie). Jedyny problem dotyczył liczby słów kluczowych (wywaliło, że jest powyżej 50, chociaż było ich mniej).
Odpowiedz
#24
Keywordsy wrzucaj po spacji (jak w przykladzie obok tego pola), jak wrzucisz srednikami z PS'a to beda problemy (slowo pod slowem) i potem pod Twoim zdjeciem w kewordsach bedziesz mial balagan : jeden wielki keyword bedzie utowrzony ...

Co do uploadu via FTP to ten system nie rozpoznaje meta danych chodz twierdza, ze jest inaczej ... takze po uploadzie FTP reczna robota czeka. Z formularza przez WWW jest dobrze (pomijajac sredniki z PS'a).

Maile sa wyslane PHPMailerem wiec dochodza losowo i na Gmailu trafia do SPAMu Icon_cool
Odpowiedz
#25
borys2001 napisał(a):tylko po angielsku
i dajcie znać czy przyjmuje wam słowa kluczowe a jak tak to z jakiego programu

rachwal napisał(a):Keywordsy wrzucaj po spacji (jak w przykladzie obok tego pola), jak wrzucisz srednikami z PS'a to beda problemy (slowo pod slowem) i potem pod Twoim zdjeciem w kewordsach bedziesz mial balagan : jeden wielki keyword bedzie utowrzony ...

Co do uploadu via FTP to ten system nie rozpoznaje meta danych chodz twierdza, ze jest inaczej ... takze po uploadzie FTP reczna robota czeka. Z formularza przez WWW jest dobrze (pomijajac sredniki z PS'a).

Maile sa wyslane PHPMailerem wiec dochodza losowo i na Gmailu trafia do SPAMu Icon_cool

Keywordsy zawsze oddzielam przecinkami w PS. Do buy-photo wysyłam tylko przez FTP i ..... , i nie ma żadnych problemów. Ręcznie wybieram jedynie kategorie, no ale tak jest wszędzie. Może średniki traktowane są jako pojedyńcze słowa i dlatego "źle liczy" słowa kluczowe.
Natomiast faktem jest że zniknęły mi dwie fotki już zaakceptowane i nie pojawiły się w zakładce odrzuconych. (mmm)
Odpowiedz
#26
sax napisał(a):Keywordsy zawsze oddzielam przecinkami w PS. Do buy-photo wysyłam tylko przez FTP i ..... , i nie ma żadnych problemów. Ręcznie wybieram jedynie kategorie, no ale tak jest wszędzie.

Ja mam PS CS2 i on automagicznie po opuszczeniu pola Keywords zamienia przecinek na srednik... No i po FTP mi meta tagow nie czyta ... Musze nad tym pomyslec ;]
Odpowiedz
#27
Jeżeli chodzi o kontakt z nimi to jest całkiem niezły zadałem pytanie po polsku i dostałem odpowiedź po ok 3 godzinach. Z rejestracją też nie miałem problemów.
Odpowiedz
#28
No wlasnie tak podejrzewalem, ze do nich trzeba pisac po polsku ...
Odpowiedz
#29
rachwal napisał(a):
sax napisał(a):Keywordsy zawsze oddzielam przecinkami w PS. Do buy-photo wysyłam tylko przez FTP i ..... , i nie ma żadnych problemów. Ręcznie wybieram jedynie kategorie, no ale tak jest wszędzie.

Ja mam PS CS2 i on automagicznie po opuszczeniu pola Keywords zamienia przecinek na srednik... No i po FTP mi meta tagow nie czyta ... Musze nad tym pomyslec ;]

... aż natychmiast sprawdziłem, masz rację PS zamienia przecinki na średnik ze spacją, nigdy nie zwróciłem na to uwagi. Nie zmienia to jednak faktu, że nie spotkałem się z problemami przy wrzucaniu na FTP. Może przyczyna leży jeszcze gdzieś indziej.
Odpowiedz
#30
No wlasnie nie wiem o co chodzi ... Moze one sie laduja a ja czegos nie wiem ? Po zaladowaniu przez FTP, klikam w ikonke FTP obok login name, ukazuje sie lista plikow i button "meta-tag" (czy cos), klikam w niego i pola title, description i keywords sa puste ... Na moja usability-logike zadne dane sie nie laduja ... ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości