Opinie o Buy-Photo.eu
#1
Dwa dni temu wysłałem pierwsze 4 prace do [adres wyciety przez administratora - koniec promocji gniotow] i już mam dwa pierwsze DL Icon_cheesygrin
Odpowiedz
#2
Gratz. Moze dodam takie podforum Smile
Odpowiedz
#3
słynne stocki milczą za to na buy 4dl
Odpowiedz
#4
na buy słowa kluczowe trzeba po polsku, czy mogą być po angielsku?
Odpowiedz
#5
tylko po angielsku
i dajcie znać czy przyjmuje wam słowa kluczowe a jak tak to z jakiego programu
Odpowiedz
#6
Zarejestrowalem sie i juz mnie zdarzyl zdraznic keywordsami, niestety nie potrafi dobrze liczyc do 50 ... strasznie wkurzajace, mialem na liscie mniej niz 5o slow a on uparcie twierdzil, ze mam wiecej ...

System twierdzi, ze potrafi czytac meta dane z JPEG'a, moje z PS CS2 czyta poprawnie.
Odpowiedz
#7
Już pisałem o tym w innym poście, ten stock ma błędy w oprogramowaniu, ja też tak mam że nie przyjmuje "z powodu za dużej ilości słów kluczowych" a mam np. wpisane tylko 30.
Zdarza się też że znikają zdjęcia wgrane na ich serwer i nikt z adminów nie wie o co chodzi. Na razie dam sobie spokój z tym stockiem, poczekam aż wszystko się unormuje, mam nadzieję.
Odpowiedz
#8
... no i jeszcze zapomnialem wspomniec, ze mail z haslem wpadl do SPAMu, takze miejcie to na uwadze rejestrujac sie Smile
Odpowiedz
#9
Kilka dni temu zarejestrowalem sie wrzucilem cztery fotki i zapomnialem tam zagladnac hehe. czytajac ten post przypomnialem sobie i sprawdzilem . Mam jedno doladowanie. Wiec podobnie do oxygen64
Czy tutaj mozna tylko pojedynczo ladowac zdjecia czy ja slepy jestem?
Odpowiedz
#10
Noo ledwo rano cos wyslalem, a juz jakis 1 jurek wpadl Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości