Opinie o Buy-Photo.eu
#81
Jakaś tak moda na obrażanie się Smile a przykład idzie z samej góry SmileSmile
Odpowiedz
#82
mrowek napisał(a):Jakaś tak moda na obrażanie się Smile a przykład idzie z samej góry SmileSmile

To ja PRZEPRASZAM Icon_razz
Odpowiedz
#83
rachwal napisał(a):
mrowek napisał(a):Jakaś tak moda na obrażanie się Smile a przykład idzie z samej góry SmileSmile

To ja PRZEPRASZAM Icon_razz

Oj, miałem na myśli najjaśniejszego panującego nam Pana Prezydenta
Odpowiedz
#84
No walasnie ... dlatego mowie, ze ... PRZEPRASZAM ... najjasniejszego przede wszystkim Smile
Odpowiedz
#85
borys2001 napisał(a):
borys2001 napisał(a):przestaje tam dawać
czekam tylko żeby wypłacić można było
mam tam 6ojro
za 1,5 miecha
a roboty u nich kupa i wieczne problemy
prawdą jest wszędzie głoszona teza iż na polskie stocki nie ma co sobie głowy zawracać
tu chociaż mam 6 euro choć pewnie ich nie zobacze
na stock plus 0 atam dopiero roboty wszystkie słowa jeszcze im po polsku trza dać a efekt zerowy
tym co dopiero zaczynają moja rada olejcie ten stock
....no chyba że odezwie się tu jakiś głos że DLe mu tu jeden za drugim wpadają
dostaniecie jakiegoś na początek na zachęte i baj baj
cały czas sie zastanawiam nad sensem istnienia takich stocków nikt u nich nie kupuje to jak one trwają i często mam wrażenie że może jednak kupują tylko my nic o tym nie wiemy lub sami je wykożystują bo są przy okazji jakimś biurem co im dużo fotek potrzeba i mają setki darmochy

po zamieszczeniu tego posta zostało mi zablokowane konto
zapytałem dlaczego oto jaką odpowiedź dostałem

Cytat:Witam, dostaliśmy informację, że działa Pan na szkodę Buy photo, dlatego zgodnie z regulaminem konto zostało zablokowane do czasu wyjaśnienia sprawy.

Bardzo prosimy o ustosunkowanie się do tego e-maila i odpowiedź w tej sprawie
.

pytanie czy to forum coś łączy z buy
jeżeli ktoś z forumowiczów jest przedstawicielem buy to niech raczej broni swojego stoka i odnosi się do różnych uwag co do niego a nie blokuje konto


No to borys masz problem Smile

Heh, mnie też zablokowali ale na stockxpert.pl

Powiem Ci tak nauczony doświadczeniem!! trzeba rozróżniać dwie sprawy jak krytykujesz to musisz wiedzieć co piszesz, bo to Twoja "IMO" jak wytykasz błędy to najlepiej do nich napisać, jak uważasz, że coś im szwankuje heh Icon_wink bo najlepiej nic nie robić to nie będzie błędów i tylko marudzić.
Ja pisałem do stockxpert odpowiedzieli mi raz po tygodniu, że ich krytykuje (to było jakieś 2 lata temu kiedy stock miał swe początki) no i mnie wywalili od razu, mało tego założyłem inne konto, też mnie wywalili Smile i 36 USD jak pamiętam poleciało z wiatrem.
Na buy photo siedze i jak widzę, chyba jako jedyny zadowolony uzytkownik Smile
Jestem tego zdania, jak się komu nie podoba ten stock to po co tam się w ogole rejestrować i potem narzekać na cały świat...
Mi się akurat zajeb... podoba Icon_razz
Kiedyś siedziałem u nich nawet na stronie głównej, wpadło trochę kasy, zleciłem wypłatę, za godzinę była na moim koncie w paypalSmile byłem w szokuSmile
Ostatnio dodałem kilka grafik do promowanych na głównej, jak się dobrze trafi to są często ściągane, teraz idą święta to jest wesoło Smile dlaczego na świętach nie można zarobić (bez komentarza);P
No nic poczytam co tu jeszcze piszecie, bo się dzisiaj zarejestrowałem. Jak znacie jeszcze polskojęzyczne stocki to napiszcie, chętnie dodam swoje fotySmile
Odpowiedz
#86
Kebob, ze stockxpert.pl zostales wywalony chyba za rozsylanie linku do buy-photo Smile
Odpowiedz
#87
kedob napisał(a):trzeba rozróżniać dwie sprawy jak krytykujesz to musisz wiedzieć co piszesz, bo to Twoja "IMO" jak wytykasz błędy to najlepiej do nich napisać, jak uważasz, że coś im szwankuje heh Icon_wink bo najlepiej nic nie robić to nie będzie błędów i tylko marudzić.
Po co nich pisac skoro czytaja to forum ? Smile

kedob napisał(a):Ja pisałem do stockxpert odpowiedzieli mi raz po tygodniu, że ich krytykuje (to było jakieś 2 lata temu kiedy stock miał swe początki) no i mnie wywalili od razu, mało tego założyłem inne konto, też mnie wywalili Smile i 36 USD jak pamiętam poleciało z wiatrem.
To w koncu wywali Cie za spamowanie czy krytykowanie ? Bo to zasadnicza roznica IMHO...

kedob napisał(a):Na buy photo siedze i jak widzę, chyba jako jedyny zadowolony uzytkownik Smile
No chyba tak. A moze masz mniejsze wymagania co serwisu stockowego ? Kazdy mierzy swoja miara ... iStockphoto czy Shutterstock z tego nigdy nie bedzie, nie czarmujmy sie ...

kedob napisał(a):Jestem tego zdania, jak się komu nie podoba ten stock to po co tam się w ogole rejestrować i potem narzekać na cały świat...
A jak mamy sprawdzac czy cos nam sie podoba czy nie bez rejestracji ? Icon_cool

kedob napisał(a):Jak znacie jeszcze polskojęzyczne stocki to napiszcie, chętnie dodam swoje fotySmile

IStockphoto ... StockXpert nie polecam bo tam masz bana Icon_cheesygrin

Zeby nie bylo, ze tylko krytykujemy, ostatnio w samym grudniu (6 dni) o dziwo zanotowalem 9 DLi, czyli prawie tyle samo ile przez caly poprzedni miesiac ... zdziwilo mnie to, moze wprowadzili jakies ulepszenia w wynikach wyszukiwania ... moze idzie ku lepszemu ...
Odpowiedz
#88

mrowek napisał(a):Kebob, ze stockxpert.pl zostales wywalony chyba za rozsylanie linku do buy-photo Smile

Mrowek, no to albo kogoś pomawiasz, albo wiesz co piszesz. CHYBA, ale CHYBA nie wiesz, więc CHYBA nie pisz Icon_wink


rachwal napisał(a):(...)

To mnie zaskoczyłeś, że iStockphoto ma już polski język, dziękiSmile
A, że na stockxpert mam bana jak to określiłeś, no to po co się powtarzać, skoro to już napisałem... Icon_razz lubię bana-ny mogę tylko tyle napisać Icon_wink
Odpowiedz
#89
Kedob, chyba wiem i pisać mogę co chcę nieobrażając i niepomawiając. Borys napisał za co dostał bana. Co innego krytykować a co innego namawiać innych do działań na szkodę danego banku. W większości jak nie we wszystkich regulaminach jest info o spamie lub konkurencji.
Niestety twoje Achy i Ochy na temat tego Banku niepokrywają się z ogólnymi odczuciami.
Nikogo nie namawiam do olewania tego banku, lecz jeśli czytają to forum to może skierują wysiłki w celu poprawienia mankamentów.
Niestety nie mają takiej pozycji jak czołowa czwórka czy piątka banków i raczej powinni zabiegać o dostawców.
Takim działaniem smrodek koło siebie robią (ban dla borysa) a może wystarczyło by małe upomnienie.
Odpowiedz
#90
kedob napisał(a):Powiem Ci tak nauczony doświadczeniem!! trzeba rozróżniać dwie sprawy jak krytykujesz to musisz wiedzieć co piszesz, bo to Twoja "IMO" jak wytykasz błędy to najlepiej do nich napisać, jak uważasz, że coś im szwankuje heh Icon_wink bo najlepiej nic nie robić to nie będzie błędów i tylko marudzić.
a skąd wiesz czy do nich nie pisałem
jak byś przeczytał cały temat to byś wiedział pisałem o tym

no i chyba żeby sprawdzić jaki jest dany stok to trzeba się w nim zarejestrować
i czytać uwagi (a nie marudzenie jak to określiłeś) innych na przykład na takim forum jak to

buy zarządał wyjaśnień oto treść

wasz stock nie jest bez wad
-problem z wyszukiwarką
-nieakceptowanie słów kluczowych( wszystko trzeba ręcznie wpisywać)
-dl tylko dla fotek z pierwszej strony
-zgłaszając wam problem liczyłem że coś sie zmieni że dostrzeżecie problem
ale zamiast tego przestajecie akceptować moje zdjęcia i dl również się
dziwnie skończyły

forum jest między innymi po to aby wymieniać się opiniami i uwagami więc
jeżeli ktoś o was pisze krytycznie to raczej wasz przedstawiciel powinien
sie ustosunkować do tych krytycznych uwag

z opinii należy wyciągać wnioski nie konsekwencje
jeżeli uważacie iż możecie się równać z zagranicznymi agencjami to
gratulacje
szczególnie jeżeli chodzi o podejście do fotografów
napewno śledzicie to forum od początku więc zapewne znacie opinie innych fotografów o sobie
ale jeżeli tak podchodzicie do krytyki to trudno
proszę o przywrócenie konta lub jego likwidacje


i konto zostało przywrócone
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości