Assignments
#11
Ale moje foto jest juz po pending i jest online (na level 1), co moge teraz zrobić?
Odpowiedz
#12
(2010-05-12, 15:22:54)Evva napisał(a): Ale moje foto jest juz po pending i jest online (na level 1), co moge teraz zrobić?

Jeśli to zdjęcie jest jako exlusive, to napisz do supportu i powinni to zdjęcie przenieść do assignment-u.
Odpowiedz
#13
Zdołowany kończącymi się sztokami postanowiłem podreperować swój budżet wygrywając te 300$.
Przygotowałem fotkę i własnie ją zatwierdzili w konkursie, tak więc zapraszam do wystawiania ocen.
Link http://www.dreamstime.com/family-sports_winners-66 a moja fotka podpisana oczywiście Pershing.
Odpowiedz
#14
moje 5pkt chyba pierwsze Icon_wink
Odpowiedz
#15
i ode mnie 5-teczka zaliczona
Odpowiedz
#16
Moja 5 również
Odpowiedz
#17
też oddałem swój głos
Odpowiedz
#18
Dziękuję bardzo za oceny. Oczywiście z tym wygrywaniem 300$ to był żart, ale faktem jest, że zdjęcie było zrobione typowo pod konkurs i myślę, że może się podobać.
Odpowiedz
#19
A czemu było robione typowo pod konkurs? To jest bardzo dobre foto i jak najbardziej stokowe MZ.
Wrzucaj resztę z serii DLe gwarantowane. 5ka ode mnie.
Odpowiedz
#20
Temat konkursu mnie zainspirował no i wymyśliłem sobie taką rolkową sesję. Oczywiście dorzucę jeszcze kilka kadrów z niej ale już na ogólnych zasadach i do pozostałych agencji też.
Zrobiłem sobie wydruk A4 i muszę przyznać nieobiektywnie że to najlepsze foto jakie mi w ostatnim czasie wyszło.Icon_razz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości