Podstawowe dane o 123RF
#11
Nie wiem, ale księgowa chciała dane stocków. Z resztą z jednymi państwami mamą podpisaną umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania, a z innymi nie. Nie wnikam zbyt głęboko w te zawiłości prawne ale wydaje mi się to istotne.
Odpowiedz
#12
(2019-04-18, 19:02:12)55marek55 napisał(a): Nie wiem, ale księgowa chciała dane stocków. Z resztą z jednymi państwami mamą podpisaną umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania, a z innymi nie. Nie wnikam zbyt głęboko w te zawiłości prawne ale wydaje mi się to istotne.

Zarówno HongKong jak i USA to klienci spoza UE i są księgowo tak samo traktowani.
A kwestia unikania podwójnego opodatkowania to zupełnie odrębna sprawa.

Nota bene... na 123RF też wypenialismy 8-WBEN, wiec całkiem mozliwe, ze @maccio ma dobrze ten adres
Odpowiedz
#13
(2019-04-18, 19:10:46)fotek napisał(a): Zarówno HongKong jak i USA to klienci spoza UE i są księgowo tak samo traktowani.
Nie wiem, nie znam się. nie wnikam.

Nota bene...  8-WBEN, wypełnialiśmy nawet dla stoków z poza USA. 

To rozliczenie to jest takie poplątanie z pokręceniem, że w US sami nie wiedzą jak nas traktować. Jak księgowa dzwoniła do nich w jakiejś sprawie związanej ze stockami to kazali jej zadzwonić za kilka dni bo sami nie wiedzieli.
Odpowiedz
#14
Już widzę, że odnaleziona została siedziba, więc tylko potwierdzę, że 123RF LIMITED ma siedzibę w Hong Kong

https://www.bloomberg.com/

Zarząd
Mr. Jacksen Pang
Head of IT

Mr. Alex P'ng
Vice President of Content and Business Development

Po szczegóły w Polsce można zapytać pod tym adresem:

123RF Poland
c/o Picsel
Krancowa 59/83
02-493 Warszawa
Poland
+48 794 986 424
polska@123rf.com
Odpowiedz
#15
jaka jest obecnie minimalna kwota do wypłaty?
i gdzie znaleźć formularz podatkowy?
Odpowiedz
#16
(2020-02-18, 18:51:46)Lseker napisał(a): jaka jest obecnie minimalna kwota do wypłaty?
i gdzie znaleźć formularz podatkowy?

50$
Zakładka INNE/tax center
Odpowiedz
#17
witam. czy rowniez dostali emaila od 123 RF o trescie
``We hope this email finds you well.

We would like to notify you that as on April 6, 2020, 123RF will no longer be accepting any footage content or repurpose footage into another site within INMAGINE ECOSYSTEM. We will send out an invitation to selected contributors to participate.

We will not place them for sale without your approval.

Please note that all footage submitted to 123RF in Pending status will progressively be removed from our servers.

We will also be disabling the Upload Page for footage.

We will continue to license your footage for as long as we can and please rest assured that we will send any earnings that you may are entitled to during your time with us. Further announcements will be made to this effect in the future.

We would like to thank you for submitting your footage all these while to us at 123RF.
Odpowiedz
#18
Wrzuca ktoś foto od momentu jak pojawił się ten komunikat cytowany wyżej.
Odpowiedz
#19
(2020-05-03, 11:33:45)TomPor napisał(a): Wrzuca ktoś foto od momentu jak pojawił się ten komunikat cytowany wyżej.

kominukat dotyczy video, foto bez zmian
Odpowiedz
#20
(2020-05-03, 11:46:05)yuma2 napisał(a): kominukat dotyczy video, foto bez zmian

Dziękuje za odpowiedź
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości