Nominacja do Free Collection
U mnie wybrali 150 z 2000, które zaznaczyłem. Pytanie czy będzie kolejna partia. W zeszłym roku chyba na dwie tury rozdzielili całą akcję.
Odpowiedz
(2022-07-01, 22:16:00)simpson33 napisał(a): U mnie wybrali 150 z 2000, które zaznaczyłem. Pytanie czy będzie kolejna partia. W zeszłym roku chyba na dwie tury rozdzielili całą akcję.

w tamtym roku 3 tury były, mam nadzieje ze beda kolejne tury
Odpowiedz
Wygląda na to że skończy się na jednej turze... Poniżej wklejam dzisiejszy post od przedstawiciela Adobe na forum microstockgroup:

"Wkrótce zobaczysz, że przełącznik dla plików „w recenzji” został usunięty. To jest dla plików, które nominowałeś do rozpatrzenia w bezpłatnej kolekcji, ale nie zostały zaakceptowane podczas ostatniej fali 2022. Potwierdzam, że nie będzie dodatkowych fal zatwierdzeń dla zdjęć z obecnej grupy nominowanych plików.
Mat Hayward"
Odpowiedz
(2022-07-11, 20:16:36)microship napisał(a): Wygląda na to że skończy się na jednej turze... Poniżej wklejam dzisiejszy post od przedstawiciela Adobe na forum microstockgroup:

"Wkrótce zobaczysz, że przełącznik dla plików „w recenzji” został usunięty. To jest dla plików, które nominowałeś do rozpatrzenia w bezpłatnej kolekcji, ale nie zostały zaakceptowane podczas ostatniej fali 2022. Potwierdzam, że nie będzie dodatkowych fal zatwierdzeń dla zdjęć z obecnej grupy nominowanych plików.
Mat Hayward"

Dzięki za info Smile
Odpowiedz
Też Wam sierpień na twarz poleciał ? U mnie nakapało 40% tego co zwykle .... Czyżby jednak wpływ darmowych fot tak zaorał przychody ?
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2022-08-23, 09:24:25)GregorK napisał(a): Też Wam sierpień na twarz poleciał ? U mnie nakapało 40% tego co zwykle .... Czyżby jednak wpływ darmowych fot tak zaorał przychody ?

Mam to samo, takiego spadku nie było nigdy. Jedyny bank zdjęć co jeszcze w miarę płacił leci na łeb na szyję. -60-70% u mnie tak to widzę.
Odpowiedz
U mnie też niestety spadek 40-50%
Odpowiedz
Nie zauważam spadku.
Odpowiedz
(2022-08-23, 13:40:17)MikeMareen napisał(a): Nie zauważam spadku.

idź sobie  Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2022-08-23, 13:40:17)MikeMareen napisał(a): Nie zauważam spadku.

A jaki masz ranking tygodniowy na Adobe?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opcja Free - przestroga borys2001 10 23 799 2011-02-18, 12:51:47
Ostatni post: mazdan
  Darmowe zdjęcia Royalty Free od PhotoXpress rachwal 0 5 448 2009-05-22, 11:19:37
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości