Filmy na ShutterStock
#1
Witajcie pewnie niektórzy z was już dawno doszli do wniosku że nadszedł czas aby spróbować wejść w film w tym celu postanowiłem stworzyć watek gdzie wspólnie możemy podzielić się doświadczeniami aby wykonywać lepiej nasze prace filmowe.

Mam pierwsze pytanie do was nagrywałem już wcześniej trochę filmów i coś tam się uzbierało mam tez trochę time lapsów. Ale jak narazie nic nie wrzucałem pierwsze zagadnienie mam dotyczące pliku  CSV file czy wymagany jest do wrzucenia filmu ? Jeśli tak to w jakim programie go otwieracie i jak to opisujecie jak ktoś ma printscrin to bym poprosił grzecznie Icon_cheesygrin 
Odpowiedz
#2
Polecam

WATKI O FILMOWANIU NA STOCKI
Odpowiedz
#3
Widzę że za dużego odzewu nie ma w tym wątku, a ja chciałem się dołączyć , bo po roku właściwe chce wrócić do stocków, ale w zakresie głównie video, tylko pytanie czy to ma jeszcze sens, na ścianie płaczu widziałem dużo płaczu...
Odpowiedz
#4
Wszystko jest ok, jezeli sie odpowiednio łopatuje.
Odpowiedz
#5
(2020-09-20, 12:32:51)Pedros napisał(a): Widzę że za dużego odzewu nie ma w tym wątku, a ja chciałem się dołączyć , bo po roku właściwe chce wrócić do stocków,  ale w zakresie głównie video, tylko pytanie czy to ma jeszcze sens, na ścianie płaczu widziałem dużo płaczu...

weszła subskrypcja i za filmy po 60 centów szuter płaci, więc sam sobie odpowiedz, czy chcesz tyle dostawać.
______________
:twisted:
Odpowiedz
#6
Jakiś czas temu za HD dostałem 40usd - za inne 10-17 (przy niewielkim portfolio) . Czyli co obecnie takie stawki nie są możliwe?
Odpowiedz
#7
(2020-09-20, 16:17:33)GregorK napisał(a): weszła subskrypcja i za filmy po 60 centów szuter płaci, więc sam sobie odpowiedz, czy chcesz tyle dostawać.

To co mowisz to polprawda. A prawda jest taka, ze sprzedaze za 60centow to jakies 5% sprzedanych plikow. Rozpietosc cenowa to 0.60$-150$ za film. Srednia tak jak pisal kolega wyzej.
Odpowiedz
#8
Dzięki Panowie
Odpowiedz
#9
Co ten Shutterstock z tymi artefaktami - strasznie dużo mam takich odrzutów - już kombinuje i kompresuje w H.264 specjalnie w HandBrake (obrabiam w Da Vinci) i dalej mi odrzucają. Na moich 24calach nie mogę się nic dopatrzeć a oni swoje....Już nie wiem co o tym sądzić?

Dodam, że oczywiście część, ale póki co mniejszą, z tej samej serii przyjmują. Czy oni losują jakoś czy co?
Odpowiedz
#10
Ogółem, czy zdjęcia czy filmy to gra między pracownikami w papier kamień nożyce - kto wygra ten akceptuje.. i się tak chłopaki bawią. A jak pracowników mało wtedy zostaje rzut monetą i zabawa z samym sobą. Śmieszne w tym wszystkim jest to, że jeśli w losowaniu nasze zdjęcie przegra, istnieje szansa, że w następnym losowaniu wygra, w moim przypadku się często sprawdza. Być może jest jakieś wstepne AI, które odrzuca gó#$o robione pralką, do niejako może wspomagać i usprawniać pracę. Ale jeśli za pierwszym razem nie przyjmują, a po kolejnej wrzutce przechodzi bez problemu to dobrze wytrenowana AI nie powinna popełniać takich błędów. Więc jeśli zdjęcie czy film jest naprawdę dobre to wszystko zależy od oka na które trafimy, u mnie czasem nawet zmiana kategorii pomaga.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Filmy na ShutterStock padmak 0 1 829 2019-04-21, 12:49:12
Ostatni post: padmak
  Gdzie widzieliście użyte swoje zdjęcia, filmy i ilustracje TaWhy 2 3 053 2017-11-16, 10:00:03
Ostatni post: GRANDWarszawa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości