CANVA
#31
(2020-11-10, 16:50:36)richart napisał(a): malk, a jak się dostałeś do canvy?  Mnie tam nie chcieli. Chyba za bardzo skończone zdjęcia robię, a im potrzebne są półprodukty.

No właśnie tak skrajnie nie ogarniam ich interfejsu, że zaczynam się zastanawiać, czy mnie przyjęli.
Zgłaszałam się w kwietniu. Kazali mi podać email na który mam konto w Canvie, bo zgłoszenie wysłałam z innego. I więcej się nie odezwali.
Na początku listopada zgłosiłam się jeszcze raz, tym razem z tego maila na którym miałam już konto. Odpisali dzień później, że witają. W zgłoszeniu podałam link do swojego folio portretowego i do shuttera, żeby mieli rozeznanie. Ostatnio wrzucałam trochę teł, seamlessów itp, pomyślałam że to zaważyło. Ale, do kroćset, nie umiem się tam zalogować, brand przypisali mi jakiegoś kolesia o latynoskim nazwisku... Nie wiem, co się dzieje. Mam nadzieję, że niedługo mi odpiszą.
Odpowiedz
#32
(2020-11-22, 18:07:22)malk napisał(a): zaczynam się zastanawiać, czy mnie przyjęli

haha serio ?

Na glownej str canva.com w prawym gornym jest Twoj inicjal i tam sa Twoje konta i Twojego zespolu , lekko w lewo jest maly znaczek trybika - ustawienia i tam jak wejdziesz to pokazuje sie caly interfejs, II gi od lewej Public Profile - tam znajdziesz swoje PF i zdjecia ktore sa i nie sa przyjete, IIgi od prawej sprzedaz
Odpowiedz
#33
Strona jest bardzo nieintuicyjna, a support generalnie nie istnieje. Taki samograj trochę.
Odpowiedz
#34
(2020-11-22, 21:50:17)yuma2 napisał(a): haha serio ?

Na glownej str canva.com w prawym gornym jest Twoj inicjal i tam sa Twoje konta i Twojego zespolu , lekko w lewo jest maly znaczek trybika - ustawienia i tam jak wejdziesz to pokazuje sie caly interfejs, II gi od lewej Public Profile - tam znajdziesz swoje PF i zdjecia ktore sa i nie sa przyjete, IIgi od prawej sprzedaz

Kliknęłam już na wszystko, co się da. Jak naciskam trybik pojawiają mi się opcje Account settings: Account/Billing and Teams/Print orders. Z serwerem ftp nie mogę się połączyć, żeby wysłać im cokolwiek do zatwierdzenia/odrzucenia. Cyrk nie teatr. 
W głowie mi się nie mieści, że w takim bałaganie stworzyli aplikację, z której korzystają miliony ludzi Icon_cheesygrin
Odpowiedz
#35
(2020-11-23, 19:22:50)malk napisał(a): Jak naciskam trybik pojawiają mi się opcje Account settings: Account/Billing and Teams/Print orders. Z serwerem ftp nie mogę się połączyć, żeby wysłać im cokolwiek do zatwierdzenia/odrzucenia.

troche wyglada na to jakbys jednak nie byl/a dostawca zdjec a jedynie klientem
Odpowiedz
#36
(2020-11-23, 21:33:26)yuma2 napisał(a): troche wyglada na to jakbys jednak nie byl/a dostawca zdjec a jedynie klientem

No właśnie tak to wygląda. Ale wszystkie maile się zgadzają, no i na czym dokładnie miałby polegać przekręt, na wyłudzaniu moich skromnych zdjęć? Icon_lol
Odpowiedz
#37
(2020-11-24, 01:08:20)malk napisał(a): No właśnie tak to wygląda. Ale wszystkie maile się zgadzają, no i na czym dokładnie miałby polegać przekręt, na wyłudzaniu moich skromnych zdjęć? Icon_lol

to znaczy ja tu nie widze przekretu bo jesli nie mozesz znalezc swojego PF na Canvie czy zakladki o zarobkach no to albo jestes "przelaczona" na interface klienta/teamu albo po prostu nie jestes dostawca. Jesli chodzi o maile to jako sprzedawca nie dostaje zadnych maili, ostatni jaki dostalem to tax statement 11/11/2020, nawet wyplaty przychodza bezmailowo od razu na paypal
Odpowiedz
#38
(2020-11-24, 11:36:13)yuma2 napisał(a): jesli chodzi o maile to jako sprzedawca nie dostaje zadnych maili, ostatni jaki dostalem to tax statement 11/11/2020, nawet wyplaty przychodza bezmailowo od razu na paypal

To jak Cię poinformowali, że jesteś dostawcą? Zgłosiłam się, dostałam email "Welcome to Canva! We are extremely happy to have you onboard! Now that you're a Canva Contributor, the next step is to get some content online!...." - ciężko to inaczej zinterpretować jak przyjęcie do dostawców. Ale jednocześnie nie jestem dostawcą, bo jak tu coś dostarczyć bez profilu. Albo ktoś się podszywa pod ich email, albo mają gorszy syf niż ja w studio po sesji z bandą dwulatków  Icon_lol
Odpowiedz
#39
W canvie bałagan jest na każdym kroku. Pliki zaakceptowane, oczekujące i odrzucone razem bez możliwości sortowania.
Nowe pliki potrafią wylądować gdzieś nie wiadomo gdzie, więc jak masz dużo plików to tylko przeglądasz strona po stronie szukając gdzie to k... jest Icon_razz
Oczekiwanie na review to zazwyczaj długie miesiące i brak jakiejkolwiek logiki w tym co przyjmują, a co nie Smile
Odpowiedz
#40
(2020-11-24, 12:33:00)malk napisał(a): To jak Cię poinformowali, że jesteś dostawcą?

ok ok znalazlem ale to bylo w 2017, od tamtej pory mam doslownie kilka maili
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości