Zdjęcia typu Editoral na Adobe Stock
#1
Dziś zrobiłem próbną wysyłkę na AS.
I pierwsza zła informacja, to doczytałem po wrzuceniu fotek:

Co obejmują materiały wizualne do użytku redakcyjnego?
Zdjęcia mające na celu zilustrowanie artykułów na temat bieżących wydarzeń i wiadomości, koncentrujących się na obrazach konceptualnych, wykorzystujących prawdziwe marki i produkty do przekazania silnych idei.
Obecnie NIE szukamy do tej kolekcji materiałów wizualnych:
  • Obrazy dziennikarskie rzeczywistych wydarzeń lub miejsc w określonym momencie i czasie.
  • zdjęć przedstawiających rozpoznawalnych ludzi.
Tak więc raczej "kicha" dla większości Icon_sad

Jeśli coś z tej paczki przejdzie napiszę Wam o co najprawdopodobniej im chodzi Smile
Na razie idea "silnych idei" nie jest dla mnie dostatecznie jasna i klarowna Smile
Odpowiedz
#2
pisze wyraznie na AS ze przyjmuja tylko illustrative edytorial, a silny i jasny przekaz moze to byc np butelka Coca Coli na bialym tle lub u kogos w reku gdy gasi pragnienie w upalny dzien, ktos przegladajacy appke Facebooka na iphonie, grubas wychodzacy z Pizza Hut, kobieta tankujaca paliwo na Orlenie po 5.4pln w morde za litr itp itp
moim zdaniem to dobre podejscie ze strony AS , edytoriale maja od ludzi ktorzy maja o tym pojecie i dojscia a illustrative ma z regoly wieksze wymagania co do jakosci wiec nie wleje sie na AS piec miliardow " edytoriali" prosto z aparatu i o niczym jak na SS


kiedys jeszcze na Shutterstock wrzycalem illustrative edytorials i nawet ma to wziecie a tematow jest bez ograniczenia

[Obrazek: london-uk-september-3-2016-600w-481754920.jpg]
Odpowiedz
#3
Mają swoją wizję i kierunek działań.
Miałem nadzieję na pewną klasykę czyli zdjęcia "turystyczne" .
Tysiące rozpoznawalnych twarzy zwiedzających świat Smile
Odpowiedz
#4
Rozpoznanie walką zakończone.
Pięć fotek wysłane-wszystkie zatwierdzone.
Tak więc można zacząć "wydziobywać" edytoriale o silnej idei Smile
Licząc na to, że przekaz ze strony AS na PayPala będzie równie silnySmile
Wysłane fotki miały wg mnie ewidentnie rozpoznawalne twarze, co prawda na "trzecim" planie.
Więc o tyle jest dobrze.
Odpowiedz
#5
Wrzuciłam na próbę zdjęcie statku, nawet jakiś człowiek tam jest ale nierozpoznawalny i zatwierdzili Smile
Odpowiedz
#6
(2020-02-04, 10:51:09)alicjane napisał(a): Wrzuciłam na próbę zdjęcie statku, nawet jakiś człowiek tam jest ale nierozpoznawalny i zatwierdzili  Smile

To szperaj dalej w fotkach!
Jakby ktoś szukał szczegółowej informacji to proszę:

https://helpx.adobe.com/pl/stock/contrib...ntent.html
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kod na pakiet Adobe od Adobe Stock antic 76 14 290 2024-03-10, 18:58:29
Ostatni post: krzjag
  Kradzież konta Adobe Stock alicjane 4 910 2023-11-30, 09:48:15
Ostatni post: alicjane
  Format PNG na Adobe Stock guteksk7 0 829 2022-08-15, 16:02:14
Ostatni post: guteksk7
  Fotolia i synchro z Adobe Stock blas 138 37 446 2021-03-31, 12:05:10
Ostatni post: arturn
  Adobe Stock - odrzucanie zdjęć i filmów :( jacekjackowski333 5 3 336 2020-06-16, 10:56:38
Ostatni post: StaryNovy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości