Wypłata przez PayPal
#21
(2019-05-23, 12:02:44)maccio napisał(a): Ważne jest to, że jak masz DG, to różnice kursowe można wrzucać w koszty.

Rzadko, bo rzadko, ale czasami bywają przychodem Smile
Odpowiedz
#22
tego nie pamiętają najstarsi górale Icon_cool
Odpowiedz
#23
ja wypłacam dopiero, jak $ pójdzie do góry. Czasem rok czekam na wypłatę. Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
#24
Ja wypłacam od razu, bo w przeciwieństwie do zarobków, zus ciągle rośnie i trzeba go regularnie płacić Icon_evil
Odpowiedz
#25
To jeszcze takie pytanie, bo być może też do końca nie rozumiem.
Mam ustawioną minimalną wypłatę na jakąś tam kwotę i czy Shutterstock wypłaca automatycznie po jej osiągnięciu, czy wówczas zlecam ręcznie wypłatę?
Odpowiedz
#26
Płaci automatycznie.
Odpowiedz
#27
Czyli dobrze zrozumiałem.
Pozostaje mi więc zwiększanie kwoty minimalnej, żeby odwlekać ten miły moment. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
#28
Ja tak zrobiłem, od początku ustawiłem limit na 200$. Minimum było chyba 35 i doszedłem do wniosku, że wolę dostać kwotę, którą trochę bardziej poczuję. Dodatkowo ustalenie wyższego, ale realnego poziomu motywowało mnie do działania Smile
Odpowiedz
#29
Pozwólcie, że podepnę się do tego wątku, bo bardziej odpowiedniego nie znalazłem.

Teraz wyjdzie na jaw moje dyletanctwo i lenistwo, które co miesiąc kosztuje mnie parę dolarów... Dawno już chciałem o to zapytać, ale nieśmiały chyba byłem Smile
Od jakiegoś czasu, gdy nadchodzi ten boski czas wypłaty, dostaję maila z sumą wypłaty. To tak jak każdy. Ale za każdym razem, kwota jest mniejsza od tego co zarobiłem w danym miesiącu. Są to niby małe kwoty, od 1 do 5% przychodów, ale jednak! Myślałem, że to jakiś dodatkowy podatek może... Sprzedaję w większości edytoriale ( nie wiem czy to może mieć znaczenie ), a wypłata idzie przez PP.
Zapewnię większość Was wie o co chodzi, to bardzo proszę o info Smile
Odpowiedz
#30
Pewnie mówisz o podatku u źródła, który jest potrącany jeśli sprzedaż była w USA.
Sprawdź czy otrzymana kwota jest pomniejszona o wartość z kolumny "Withholdings"
https://submit.shutterstock.com/payments
Prowizja PayPala jest osobną sprawą.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozliczanie zysków przez działalność gospodarczą. lon 3 2 291 2019-07-10, 09:47:54
Ostatni post: borzywoj
  Nowa forma sprzedaży przez Facebook? kwasny221 14 11 077 2014-01-06, 13:57:23
Ostatni post: ambrozinio
  Gdzie jest wypłata? el-aqua 4 5 559 2009-03-13, 12:38:05
Ostatni post: majszter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości