Prośba o pomoc - piierwszy raz na iStock
#11
W niedzielę (czyli trzy dni temu) wysłałem pierwsze dwanaście zdjęć. Cztery zostały zaakceptowane, pozostałe mają status "Awaiting review". Tymczasem dzisiaj dostałem mail z podsumowaniem całego zgłoszenia: razem 12, zaakceptowane 4, odrzucone 0, do rewizji 0.

Czy to oznacza, że tymi oczekującymi już nikt się nie zajmie?
Jeśli tak, to czy jest jakiś powód? Jakieś wnioski dla mnie?
Odpowiedz
#12
Od wrzucania na IS odstrasza mnie jedna rzecz. Przeczytałem kiedyś, że tytuł zdjęcia powinien odpowiadać jego treści i należy unikać liczb w tytule. Czy to oznacza, że nie przejdą tytuły "flower1", "flower2" i tak do końca paczki? Jak się wrzuca mało zdjęć, to ok, można się bawić w lepsze opisy, ale jak się idzie na ilość i kwiatków jest np. 100, to tworzenie unikalnych tytułów już nie jest fajne.
Odpowiedz
#13
Nie nazw plikow tylko tytulow filmow
Odpowiedz
#14
(2018-05-23, 11:40:50)celafon napisał(a): Nie nazw plikow tylko tytulow filmow

Dzięki Smile
Odpowiedz
#15
Nikt ze starych sprzedawców nie chce powiedzieć, jak to jest z tym przeglądaniem paczek zdjęć?
To kwestia dłuższego czasu, czy zostają zdjęcia nie przejrzane przez iStockphoto (ani zaakceptowane, ani odrzucone)?
Odpowiedz
#16
Losowo to wygląda - nie ma reguły, ale czasem to jest tydzień i więcej.
Odpowiedz
#17
Wszystko zwykle jest przeglądane, cierpliwości, widocznie musiały trafić do wyższej instancji. Mnie się tez tak kilka razy zdarzało.
Odpowiedz
#18
Dzięki za odpowiedzi Smile
Odpowiedz
#19
Rzeczywiście, wszystko zostało w końcu przejrzane, chociaż pozostałość najstarszych dopiero teraz, czyli na końcu.

Przy okazji opiszę dziwny (?) przypadek, który przed chwilą opisałem na sąsiednim forum.

Testuję się też na ShutterStock. Przy pierwszej wrzutce tutaj, na iStock, nie załapałem, że edytoriale przesyła się tutaj osobno, a nie oznacza przy zdjęciu, jak tam. No i część zdjęć oznaczyli mi "do rewizji" (na Shutterstock byłyby odrzucone, ale w tym przypadku to na jedno wychodzi) ale - i to jest to dziwne - jest zdjęcie, które tutaj przeszło jako creative, a tam nie i odwrotnie, czyli takie, które tutaj nie przeszło, a tam tak (jako commercial).
(Jest też część wspólna odrzuconych z tego powodu.)

Osobnym przypadkiem z innej paczki jest zdjęcie, które na Shutterstock odrzucili z powodu nieostrości (i słusznie, przegapiłem bo nie obejrzałem 1:1), a tutaj, czyli na iStockphoto przeszło  Icon_confused
Odpowiedz
#20
Icon_sad 
Podepnę się pod temat, bo też jestem nowa i jeszcze nie ogarniam tego miejsca.

Wrzucam pliki od końca zeszłego roku, a dziś widzę takie coś (zdjęcie).
O co chodzi z tym "Closed"? Icon_sad Coś źle zrobiłam, że mi wyłączyli? Co zrobić, by znów była aktywna?


Załączone pliki
.jpg   istock.jpg (Rozmiar: 102.63 KB / Pobrań: 18)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości