Fotolia ma nową stronę?
#1
co jest pod adresem fotolia.com wyświatla się nowa strona, gdy chce się zalogowac jako dostawca wyświetla że złe hasło / login i Adobe ID cos tam... ?
WTF co to ma być ?
pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
#2
Po prostu przekierowuje Cię na Adobe... tez kiedyś mi sie to zdarzyło. O ile pamietam, to chyba pokazuje się reklama Adobe, która mozna zamknąć krzyżykiem w prawym górnym rogu
Odpowiedz
#3
to nie reklama tylko cala strona adobe stock, a na niej okno z reklama jak ja zamykam to adobe zostaje...
Odpowiedz
#4
(2017-10-04, 20:26:42)loraks napisał(a): to nie reklama tylko cala strona adobe stock, a na niej okno z reklama jak ja zamykam to adobe zostaje...

Też to miałem ostatnio po czyszczeniu ciasteczek i przy ponownym logowaniu.
Jest gdzieś jakaś opcja powrót do Fotolia czy coś takiego, poszukaj dobrze i pokombinuj bo w końcu nawet ja to znalazłem - antytalent techniczno-internetowy.
Odpowiedz
#5
(2017-10-04, 20:54:13)fotorince napisał(a):  - antytalent techniczno-internetowy.

to prawda Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
#6
(2017-10-04, 22:02:04)GregorK napisał(a): to prawda Icon_cheesygrin

Cóż...trzeba znać swoje słabości....za to zajebiste zdjęcia robię Icon_cool
Odpowiedz
#7
(2017-10-04, 22:20:25)fotorince napisał(a): ...za to zajebiste zdjęcia robię Icon_cool

fakt, prawie tak dobre jak moje Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
#8
fakt rzeczywiscie ciasteczka ostatnio wyczyscilem i po tym sie zaczeło nie powiązałem tego, jest link powrot do fotolii... ech
dzieki
Odpowiedz
#9
Oni cały czas poprawiają jakieś funkcjonalności, ale front page jest raczej bez zmian.
Odpowiedz
#10
wszystko wróciło do normy...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowa inwestycja 150 milionów dolarów w rozwój serwisu Fotolia rachwal 3 5 514 2012-05-17, 20:20:39
Ostatni post: MaxyM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości