Tu narzekamy na Fotolię
#41
Mam taki powód do narzekań: Zacząłem opisywać zdjęcia i słowa kluczowe w języku polskim (wcześniej robiłem to w jęz. angielskim) i wszystkie takie zdjęcia z polskim opisem były odrzucane z różnych powodów. Czy to jakaś regóła, że lepiej jednak opisy robić po angielsku?
Odpowiedz
#42
(2016-08-17, 08:18:25)padmak napisał(a): Mam taki powód do narzekań: Zacząłem opisywać zdjęcia i słowa kluczowe w języku polskim (wcześniej robiłem to w jęz. angielskim) i wszystkie takie zdjęcia z polskim opisem były odrzucane z różnych powodów. Czy to jakaś regóła, że lepiej jednak opisy robić po angielsku?

ja opisywałam zawsze wszystko po angielsku, teraz jeśli wydaje mi się, że temat może być ciekawy tylko dla polskich nabywców, opisuję także po polsku, nie mam żadnych kłopotów i odrzuceń z tego powodu
Odpowiedz
#43
A co oznacza "... także po polsku ..."? Czy można zrobić opis polski i angielski? - Wydawało mi się, że Fotolia z automatu tłumaczy na kilka języków opis i słowa kluczowe...
Odpowiedz
#44
Fotolia tlumaczy z automatu ale jakosc tlumaczenia jest tak kiepska ze az przerazajaca.
Odpowiedz
#45
(2016-08-17, 08:18:25)padmak napisał(a): Mam taki powód do narzekań: Zacząłem opisywać zdjęcia i słowa kluczowe w języku polskim (wcześniej robiłem to w jęz. angielskim) i wszystkie takie zdjęcia z polskim opisem były odrzucane z różnych powodów.

A zaznaczyłeś opcję "opisuję po polsku"? Bo jak nie to odrzucają z automatu...
Odpowiedz
#46
(2016-08-17, 10:08:53)padmak napisał(a): A co oznacza "... także po polsku ..."? Czy można zrobić opis polski i angielski? - Wydawało mi się, że Fotolia z automatu tłumaczy na kilka języków opis i słowa kluczowe...

także po polsku oznacza w tym wypadku to, że niektóre obrazy opisuję tak jak dotychczas tylko po angielsku, a niektóre opisuję od jakieś czasu tylko po polsku, Fotolia tłumaczy, ale kiedyś sprawdziłam tłumaczenie opisu swojego obrazu i nie byłam zadowolona, mówiąc eufemistycznie Smile

(2016-08-17, 10:33:24)wiskad napisał(a): A zaznaczyłeś opcję "opisuję po polsku"? Bo jak nie to odrzucają z automatu...

bardzo dobra uwaga Smile

skoro narzekamy na Fotolię,
to właśnie dostałam e-maile z odrzuconymi obrazami, które kilka dni temu zostały zatwierdzone, do tego powody, na które powołuje się Fotolia są zupełnie nierzeczywiste
też tak macie?
Odpowiedz
#47
Słabią mnie te pobrania za 0,27 kredyta i nazywam je szprotki bo najczęściej wlatują,  ale jak nazwać pobranie za 0,20
Odpowiedz
#48
(2016-08-17, 08:18:25)padmak napisał(a): Mam taki powód do narzekań: Zacząłem opisywać zdjęcia i słowa kluczowe w języku polskim (wcześniej robiłem to w jęz. angielskim) i wszystkie takie zdjęcia z polskim opisem były odrzucane z różnych powodów. Czy to jakaś regóła, że lepiej jednak opisy robić po angielsku?

Jesli tak opisujesz zdjecia to nie dziwne, ze odrzucaja Icon_cheesygrin
Odpowiedz
#49
Fotolia wprowadza usprawnienia w ciągu jednego dnia Smile
I to jakże ważne!


Załączone pliki
.png   Fotolia.png (Rozmiar: 2.99 KB / Pobrań: 77)
Odpowiedz
#50
(2016-09-16, 07:29:51)blas napisał(a): Fotolia wprowadza usprawnienia w ciągu jednego dnia Smile
I to jakże ważne!

Fotolia w ciągu jednego dnia zatwierdziła mi jedno zdjęcie pewnego obiektu i odrzuciła drugie zdjęcie tego samego obiektu. Powód odrzucenia: naruszenie praw autorskich Icon_lol
W ciągu drugiego dnia to samo z innym obiektem Icon_lol
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Adobe kupuje Fotolię teo73 53 26 874 2015-02-24, 16:31:19
Ostatni post: Crazy_Cat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości