Mały aparat do plecaka
#11
Dziękuję Afro, przeglądałem wcześniej sample z G9x i miałem wrażenie, że mała - jednocalowa matryca nie niezbyt dobrze oddaje szczegóły w architekturze i krajobrazach.
Odpowiedz
#12
to może Fuji seria X/20,30,100/?
Odpowiedz
#13
Odświeżę wątek, bo już trochę zdjęć zrobiłem moim nowym towarzyszem (Ricoh GRII) i mogę go Wam szczerze polecić, nie tylko na górskie wycieczki, ale także do stockowych zdjęć. Mały, lekki, bardzo ostry, duża matryca ( APS-C). Z minusów, dla niektórych to nieistotne - nie ma wizjera (na początku ciągle przystawiałem go do okaIcon_wink, 16Mp to obecnie mało, ale da się z tym żyćSmile, mała, przez co mało wydajna bateria (nie jestem w stanie dokładnie określić, bo od razu kupiłem dodatkowe 2 zamienniki, ale myślę, że starcza na niewiele ponad 200zdjęć).
Odpowiedz
#14
stocki się kończą, lepiej kupić zestaw kluczy dla hydraulika i się przebranżowić
Odpowiedz
#15
(2017-10-18, 19:51:23)55marek55 napisał(a): stocki się kończą, lepiej kupić zestaw kluczy dla hydraulika i się przebranżowić

mi ostatnio jeden hydraulik wycenił robotę na 2,5k PLN, kopara mi opadła ... do tego powiedział, że za 1000 zł to mu się nie opłaca na jeden dzień przychodzić. ... ostatecznie zapłaciłem 300 zł oczywiście zrobił to ktoś inny i nie był hydraulikiem Smile
______________
:twisted:
Odpowiedz
#16
A czy ktoś z was użytkował może Sony RX100M3? Jak się sprawuje? Warto w niego inwestować?
Odpowiedz
#17
Używałem wersję I albo II, nie pamiętam dokładnie - rawy były bardzo przyzwoite. Jak na wypady i okazjonalnie stocki - to dobry wybór, ale jak podstawowym celem są stocki, to wg mnie nie warto.
Odpowiedz
#18
kupiłem powystawowy Sony RX100V i dla mnie super. Bardzo poręcznie, spoko obrazek i video (foto robię z doskoku, video na codzień). Kosztował mnie 4 tysie plus do tego dokupiłem 3 dodatkowe baterie i dodatkową ładowarkę na 2 sloty
Odpowiedz
#19
masakra 4 tysie za kompakta....ostatnio właśnie patrzyłem na tego sony i byłem w szoku
Odpowiedz
#20
Miałem kiedyś Sony RX100II - i całkiem dobre rawy dawał! Nawet kilka zdjęć z niego za konkretną kasę z sprzedałemSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości