Pentax K-50
#1
Witajcie, czy ktoś posiada tę puszkę?
Mam od kilku lat Canona SX 10 IS i szukam dobrego lustra do około 2 tys. zł. Oczywiście sama puszka. Obiektywy sukcesywnie dokupię. Pentax wpadł mi w oko, ale ciekawa jestem czy znajdę wreszcie chociaż jednego użytkownika tego aparatu.
Odpowiedz
#2
Po co Ci aparat?
Nie lepiej coś narysować.
Odpowiedz
#3
bądź wierna Canonowi a odwdzięczy Ci się za to Smile
Odpowiedz
#4
TYLKO NIKON
Odpowiedz
#5
Polecam SonySmile świetne odwzorowanie barw. Canon robi najgorsze matryce na rynku pod względem dynamiki, jakości obrazka i wysokich ISO. Porównaj najnowsze puszki Canona z dowolną puszka sony nawet ta sprzed 5 lat np na snapshot.
Nikon- każda kolejna puszka ma coraz więcej usterek np. Problemy z af i plamami na matrycy w d7000, w d7100 też były wpadki. W d750 gigantyczna i nietypową filara do której przez kilka miesięcy Nikon się nie przyznawał- dopiero niedawno wyciągnęli puszki do serwisu.

Polecam sony
Odpowiedz
#6
Zaraz przyjdą koledzy z canon-board i zrobią tu porządekIcon_wink))))
Odpowiedz
#7
(2015-03-12, 08:29:54)maccio napisał(a): Zaraz przyjdą koledzy z canon-board i zrobią tu porządekIcon_wink))))

E tam... jako wierny od wielu lat Canonier napisze tak.... nie aparat robi zdjęcia
Odpowiedz
#8
Sony lubi wrony a Canon na balon, tylko Nikon jest dla ikon Smile
Odpowiedz
#9
(2015-03-12, 08:21:26)af-amr napisał(a): Polecam SonySmile świetne odwzorowanie barw. Canon robi najgorsze matryce na rynku pod względem dynamiki, jakości obrazka i wysokich ISO. Porównaj najnowsze puszki Canona z dowolną puszka sony nawet ta sprzed 5 lat np na snapshot.
Nikon- każda kolejna puszka ma coraz więcej usterek np. Problemy z af i plamami na matrycy w d7000, w d7100 też były wpadki. W d750 gigantyczna i nietypową filara do której przez kilka miesięcy Nikon się nie przyznawał- dopiero niedawno wyciągnęli puszki do serwisu.

Polecam sony

Lubię To !.

wreszcie wiem, dlaczego sprzedaż taka z dupy, to wszystko wina Canona Icon_cheesygrin 
______________
:twisted:
Odpowiedz
#10
heheh... to wszystko tłumaczy Smile Trzeba wystawić na allegro, kupić sony i kasa od razu popłynie strumieniem Icon_wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pentax 645D ArturKo 0 4 132 2010-06-24, 15:06:56
Ostatni post: ArturKo
  Pentax cashback rachwal 1 4 463 2010-01-17, 12:00:21
Ostatni post: vito157
  Pentax K10D na stocki delfin 9 9 865 2008-08-19, 22:55:38
Ostatni post: majszter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości