Rozliczenia podatkowe ze stockiem 123RF
#21
Nie, na stronie wisi ten z 2016r.
Odpowiedz
#22
w końcu łaskawie podłączyli na 10 dni przed godziną zero :/
Odpowiedz
#23
Nie wiem jak u was, ale ja uważam, że formularz 1042-S za rok 2017 jest błędny. Inna kwota niż rzeczywiście podali, złe kwoty w złych rubrykach, zła stawka podatku.
Odpowiedz
#24
1042-S za rok 2018 ktoś, coś? bo na stronie nawet nie ma z poprzedniego roku, a juz czas rozliczać
Odpowiedz
#25
(2019-04-18, 18:27:46)alga38 napisał(a): 1042-S za rok 2018 ktoś, coś? bo na stronie nawet nie ma z poprzedniego roku, a juz czas rozliczać
Jest już do pobrania ze strony druk.
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
#26
ooo faktycznie dzięki Smile
Odpowiedz
#27
Dopiero teraz druk przysłali jak się już rozliczyłam... Widać trzeba u nich do ostatniej chwili czekać.
Odpowiedz
#28
Też rozliczam wcześniej licząc sobie na 'piechote' ile mi pobrali podatku żeby wiedzieć co wpisać. w każdym miesiącu można sobie wygenerować plik z danymi. Niedogodności jest te tego sposobu to że trzeba pilnować sobie kiedy były wypłaty żeby to dobrze policzyć. Później tylko jak przyjdzie ich rozliczenie to sprawdzam czy jest tak samo... Póki co się nie pomyliłem w liczenia. Ja mam tego nie wiele to się to sprawdza.... Przy większych dochodach to będzie upiedliwe ale zawsze jakiś sposób i jak coś to można by jakieś automaty zrobić żeby wyciągał to z, Excela samo.
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości