Indeksacja i słowa kluczowe w Fotolia
#21
Długo czekałem ale się doczekałem i właśnie zatwierdzili mi zdjęcie z ponad 40 słowami kluczowymi  Icon_biggrin
https://pl.fotolia.com/id/82643599
Odpowiedz
#22
(2015-05-06, 19:46:06)Nightman napisał(a): Długo czekałem ale się doczekałem

A coś bliżej? Bo ja czekam od niedzieli wieczór i.....wciąż czekam;]

Edit: właśnie zatwierdzili,nie było pytania;]
Odpowiedz
#23
Zdjęcie wysłane 2015.05.02 18:39:47 no dokładniej nie dam już rady Icon_cheesygrin z tym, że drugie zdjęcie z 18:39:49 dalej czeka w kolejce i też ma nadbalast keywordsów.
Ile miałeś keywords?
Odpowiedz
#24
Może te po 30stym nie są brane pod uwagę wcale? Lub jeszcze sie nie dopatrzyli i będą updaty do updatów Smile
Odpowiedz
#25
2015-05-02, 21:33:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-05-02, 22:27:04 {2} przez oxygenka.)
(2015-05-02, 21:26:39)Esdras napisał(a):
stawiam na kategorie (musisz zaznaczyc wszystkie opcje) albo slowa kluczowe max30!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kategoriw wyczerpałam na maxa. ..słowa kluczowe 28/30... tytuł i słowa kluczowe po angielsku,
(2015-05-02, 21:33:14)oxygenka napisał(a):
kategoriw wyczerpałam na maxa. ..słowa kluczowe 28/30... tytuł i słowa kluczowe po angielsku,

i dalej nic z tego..wypełniłam dokładnie wszystko...i nadal ten sam komunikatIcon_wink
(2015-05-02, 21:33:14)oxygenka napisał(a):
kategoriw wyczerpałam na maxa. ..słowa kluczowe 28/30... tytuł i słowa kluczowe po angielsku,


i dalej nic z tego..wypełniłam dokładnie wszystko...i nadal ten sam komunikatIcon_wink

już jest okSmile

bardzo proszę o wyjasnienie mam ten sam problem
Odpowiedz
#26
(2015-05-06, 20:41:43)Nightman napisał(a): Ile miałeś keywords?

Nie zauważyłem wcześniej pytania-wybacz.
Około 30,nawet ciut mniej,skoro wpisywałem słowa kluczowe od nowa to nie chciało mi się spamować,30 to tak naprawdę dużo żeby opisać co trzeba;]

Fotaw mimo komunikatu normalnie potwierdź i powinno pójść,ja tak robię i wsio przechodzi bez problemów.

A teraz z innej beczki,może kogoś zainteresuje: w związku z tym że jak już wcześniej gdzieś wspominałem doczłapałem się do srebra to dzwoniłem do Fotolia z prośbą o zmianę cen za licencję X.
Rozmawiałem z bardzo sympatyczną panią Moniką i w trakcie rozmowy poruszyłem temat zmian jakich dokonali.
W imieniu swoim i waszym mam nadziejęSmile powiedziałem że troszkę zrobili nam pod górkę zabierając opcję przesuwania słów kluczowych.
Pani Monika powiedziała że spróbuje coś się dowiedzieć w tym temacie i dostałem od niej odpowiedź na FT.
Zacytuję wam fragment dotyczący właśnie tego tematu:

"Jeśli chodzi o indeksację plików, udało mi się podpytać i wygląda na to, iż taka opcja jak wcześniej będzie też dostępna dla dostawców."

Oczywiście mowa tu o przesuwaniu słów kluczowych czyli jest nadziejaSmile
Odpowiedz
#27
Dzięki za info ale czy nie lepiej od razu utworzyć jpg'a z zapisanymi w nim słowami kluczowymi, nazwą i tytułem (oczywiście keywordsy ustawione według ważności a nie alfabetu). Polecam to rozwiązanie bo znacznie przyspieszał ładowanie zdjęć na wszystkie stocki. Na IS też liczy a przynajmniej kiedyś liczyło się jakie słowa są jako pierwsze, tym sposobem mamy z głowy suwanie słowami na poszczególnych stockach a jeśli stockowi to rykba to i tak ustawi sobie słowa według alfabetu.
Odpowiedz
#28
No tak robię.....prócz tego ustawiania słów kluczowych,tzn wpisywania ich wg ważności.To mi jakoś nie idzie,nie wygodnie i nie po drodze ze tak powiem,wpisuje potok słów jaki mi przychodzi do głowy na bieżąco dlatego mi wygodniej jest później je przesunąć.
Tym bardziej ze na reszcie stocków ich kolejność nie ma znaczenia,może na IS jak mówisz ale nie jestem pewien,nigdy ich tam nie ustawiałem wg ważności.
No ale każdy robi jak lubi i jak mu wygodniejSmile
Odpowiedz
#29
Dziękuję za odpowiedź
i jeszcze jedno pytanie, dlaczego nie można zmienić ceny skoro pola są aktywne?
Odpowiedz
#30
możesz tylko X-em zarządzać. Reszta pól dopiero w rankingu szmaragdowym.
______________
:twisted:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy można edytować słowa kluczowe / tytuł zdjęcia? johnkruger1 9 4 845 2018-04-14, 16:47:20
Ostatni post: johnkruger1
  Słowa kluczowe składające się z dwóch lub więcej wyrazów Edge 2 2 984 2018-04-08, 12:33:13
Ostatni post: Edge
  Czy można zmienić kategorię i słowa kluczowe w zaakceptowanym zdjęciu? klawod 4 6 090 2009-08-03, 18:31:00
Ostatni post: kaczor58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości