Problemy techniczne w Depositphotos
#81
(2018-11-17, 12:26:58)yuma2 napisał(a): Tobie akceptuja za pierwszym podejsciem, nie to co nasze gnioty

Icon_eek
______________
:twisted:
Odpowiedz
#82
Też mi właśnie zaakceptowali jakieś zeszłoroczne edytoriale. Czyżby nie mieli "stałego hurtowego zaopatrzenia" jak SS?
Odpowiedz
#83
U mnie też się tak dzieje, szkoda mi było tych odrzuconych bo w innych bankach są pobierane a teraz partiami sami wrzucają. Pewnie nadgorliwiec tam siedział kiedyś.
Odpowiedz
#84
Ostatnio to już naprawdę wykopaliska prowadzą!
Odpowiedz
#85
(2018-12-07, 11:05:06)maccio napisał(a): Ostatnio to już naprawdę wykopaliska prowadzą!

Moze dokopia sie do czasow kiedy na tym stocku mozna bylo cos zarobic? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
#86
Do Deposit wystartowałem po paru miesiącach na innych stockach.
Cwanie Smile wybrałem najlepiej sprzedające się zdjęcia Smile
Połowę mi odwalili Smile
I to był mój jedyny upload dla nich. Wchodzę raz na miesiąc na Deposit i uśmiecham się do moich odwalonych fotek. To mnie zawsze fascynuje: dwóch ludzi dostaje taki sam sprzęt i materiały, jeden zbuduje piękny dom a drugi rozpadającą się ruderę Smile
Do każdego stocku przesyłam te same fotki a jak różnie się sprzedają!
Odpowiedz
#87
Czy Wam też zniknęły kategorie, które kiedyś się zaznaczało przy indeksacji?
Odpowiedz
#88
(2019-04-12, 10:19:24)maccio napisał(a): Czy Wam też zniknęły kategorie, które kiedyś się zaznaczało przy indeksacji?

Faktycznie... znikneły... i dobrze.
Juz tu na forum niedawno pisałem, ze chyba mało kto przegląda foty wg kategorii
Odpowiedz
#89
Dzięki za odzewSmile
Odpowiedz
#90
Wrzucacie dziś coś na Depositphotos?
Wrzucam renderingi 3d w formacie jpg i wyskakuje mi czerwona kropka + Tooltip z info "...upload_done_callback"

Mimo, że parę dni tremu podobny rendering został przyjęty:
https://pl.depositphotos.com/294708582/s...-2020.html
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy techniczne na DepositPhotos Taki Szlachcic 2 5 441 2012-07-21, 14:32:30
Ostatni post: Wuja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości