Zdjęcia drzwi zewnętrznych wejściowych
#31
(2012-07-13, 13:14:22)kamil napisał(a): Liczę na kontynuację wątku. Pozdrawiam wszystkich.

Kamil!
po diabła Ci lampy? i koszty?!
- drzwi ustawione tam gdzie Ci wygodnie nie zaczną uciekać...
, Rozważ tylko jak zmiękczyć i wyrównać światło zastane i "zgubić" cienie ( za dyfuzor może robić rozpięta nad drzwiami biała płachta - prześcieradło), a aparat zapchaj w statyw i więcej do szczęścia nie trzeba...
pozdr
w
Odpowiedz
#32
Tak jak mówi Kaczka, sytuacja jest idealna, drzwi się nie ruszają, aparat na statyw, prześcieradło, trochę testów z odległością i ogniskową żeby zgubić beczkę i robisz te foty taśmowo...
Odpowiedz
#33

Owszem spróbuję wykonywać zdjęcia jak najmniejszym kosztem finansowym. Natomiast sprzęt, który już posiadam spróbuję jakoś wykorzystać w tym wszystkim.
Jednak brakuje mi wiedzy na temat fotografii stąd moje pytania. Natomiast wszystkie uwagi, wasze doświadczenie i wiedza są dla mnie dużą pomocą. Spróbuję to wykorzystać przy kolejnych próbach. Muszę skombinować tylko kawałek białego materiału (wspomnianego prześcieradła) i biorę się do pracy Smile
Odpowiedz
#34
(2012-07-13, 14:48:36)kamil napisał(a): Muszę skombinować tylko kawałek białego materiału (wspomnianego prześcieradła) i biorę się do pracy Smile
Nie kombinuj... idź do sklpu i kup. Typowe prześcieradło może być za grube. Kup najcieńsza tkanine, ale zwróć uwagę aby miała gęsty splot.

Odpowiedz
#35
Na allegro jest materiał dyfuzyjny, z którego robione są namioty bezcieniowe, sprzedawany na metry. PoszukajSmile
Odpowiedz
#36
... a w marketach są białe prześcieradła frotte. sam wydłubałem z takiego dyfuzor. Rama z rurek fi 15mm pvc wodociągowych i komplecik gotowy...
powodzenia w poszukiwaniu Twojej drogi
w
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości