Galeria kaczych fotodokonań
#1
Icon_wink 
Dziękuję wszystkim forumowiczom za uwagi i sugestie dotyczące strony wizytówki z moim portfolio.
Poniżej rzeczona:
Galeria
Odpowiedz
#2
Wojtuś, jest o niebo lepiej!!! Szybko ogarnąłeś luki, teraz to się prezentuje, brawo!
Ale nie gniewaj się już na mnie, za ten pyskaty i ostry język i szczerość do bólu, odezwij się kiedyś Icon_wink
Odpowiedz
#3
Ariene - nigdy się nie gniewam, tylko słucham i analizuję uwagi -zwłaszcza te krytyczne Icon_wink
pozd
w
Odpowiedz
#4
no no no Wojtek... kawał dobrej roboty! Osobiście moje ulubione Twoje zdjęcie to dziewczynka z Husky, ale depczą im po piętach trzy żyrafy Smile
Odpowiedz
#5
fotki świetne, ale to Wiesz, mnie osobiście odpycha ta niebieska ramka, ale nie wiem co w zamian.
Odpowiedz
#6
(2012-02-27, 22:18:42)KAPA napisał(a): ...mnie osobiście odpycha ta niebieska ramka, ale nie wiem co w zamian.
zieloną? Icon_mrgreen

Btw. O co chodzi z tymi żyrafami?
Odpowiedz
#7
chodzi mi o to, że ta ramka zbyt dominuje, mnie rozprasza, może gdyby mniej była nasycona, bardziej przezroczysta?, powinna być tłem a m/z staje się pierwszym planem.
Odpowiedz
#8
Kaczor58 gratki stronka superfajowa, fotki tez mi sie podobaja, ale podobnie jak KAPA mam odczucia ze ten niebiski moze warto byloby zamienic, moze na lekki popielaty albo bezowy? Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
"lekki popielaty albo bezowy"
Uważam to za świetny pomysł!
Odpowiedz
#10
aż mi ulżyło, że nie jestem sam, jeszcze by mnie kaczorek znielubił Icon_wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Galeria Kwaśnego kwasny221 11 12 807 2012-01-24, 09:43:39
Ostatni post: KAPA

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości