Obniżenie prowizji dla nowych członków 123RF
#11
Znowu wymyślili nowy sposób determinacji autorów Icon_wink Ojjj, pojechali ostro...
Po zalogowaniu widoczna tabelka "12 Month Credit Total"...
Odpowiedz
#12
hahaha dobre ! to teraz sprawdzmy pare postow wstecz kto obstawial ze po ilu miesiacach obniza wszystkim ?!
Odpowiedz
#13
edi, skąd wiedziałeś? Pracujesz dla nich? Jesteś pomysłodawcą? O rzecz Ty! Icon_razz
A ja naiwna wierzyłam, że to trochę dłużej potrwa Icon_cheesygrin Szkoda, bo naprawdę zaczynałam lubić 123rf.
Odpowiedz
#14
Rozbój w biały dzień. Ciekawe czy fotografowie im nie odejdą.
Plus tego jest taki, że nowe stawki wchodzą dopiero za rok.
Odpowiedz
#15
(2012-02-15, 09:50:26)SHaiith napisał(a): Ciekawe czy fotografowie im nie odejdą.
Czy to pytanie retoryczne? Smile Prawidłowe powinno raczej brzmieć - ilu odejdzie Icon_wink
Odpowiedz
#16
No to piknie:/ U mnie sprzedaż sporadyczna, ale za to dość często zdarza się cos w $, a nie centasach, więc nie było źle. Przy takiej częstotliwości sprzedaży level 2 to będzie dla mnie marzenieSmile
Odpowiedz
#17
(2012-02-15, 10:02:10)Ariene napisał(a): Czy to pytanie retoryczne? Smile Prawidłowe powinno raczej brzmieć - ilu odejdzie Icon_wink

a niech odchodza, glownie swiezaki ktorym zapal i checi sie skoncza po 3 miesiacach bo na dzien dobry dostana 30% i ci ktorzy maja male portfolia
tak wiec wiecej tortu pozostanie dla tych ktorzy sa juz tam jakis czas - co mnie akurat wcale nie smuci Smile
generalnie moze to zabrzmi egoistycznie ale chcialbym takich rewolucji wiecej na innych stockach, do tego zeby jeszcze kolejnosc wyswietlania w wynikach byla uzalezniona od stazu na danym stocku to juz byloby miodzio

tak tak teraz czekam na lawine krytyki, chociaz swietnie wiem ze wielu by sie pod tym co napisalem wyzej podpisalo, zwlaszcza weteranow
Odpowiedz
#18


No cóż, absolutnie się z tym nie zgadzam i całe szczęście, że tak nie ma, bo młodzi, z dobrymi zdjęciami na stokach mogli by dogonić weteranów chyba na emeryturze. A skoro takiego szafowania nie ma żaden stock, to mówi to samo za siebieSmile
Odpowiedz
#19
Nie do końca jest to dobre rozwiązanie. Korzystają tylko na tym starzy wyjadacze. Bo nowi na stocku będą rezygnowali ze względu na niskie stawki. Natomiast dla klientów to oznacza jedno. Oglądanie zdjęć ciągle tych samych autorów, nawet tych samych zdjęć, bo nowych autorów nie przybywa, a starzy nie dodają aż tyle aby było zróżnicowanie w nowych fotkach. Może się mylę, ale zobaczcie Shuttera, promuje nowe zdjęcia i jak na razie nie wyszedł na tym źle. Sam nie wiem kto na tym zyska. Może po prostu agencja mniej wyda na nowych. Ale straci nowe foty.
Odpowiedz
#20
Na szczęście wymagania na poszczególne progi nie są z kosmosu i jest jeszcze obietnica nie zmieniania progów przez 3 lata. Przy pewnym zaangażowaniu i średnim PF (w wielkości i komercyjności) można spokojnie zostać na stawce 50%.
I jest nawet motywacja do tego aby powiększać PF i przejść na stawkę wyższą, a niektórzy z dużymi i komercyjnym PF od razu na tym zyskają.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości