Photodune
U mnie nic, zawsze bylo 16go jak w morde strzelil
Odpowiedz
U mnie dziś wpłynęła kasaSmile
Odpowiedz
jest jest i to coraz lepiej Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Całkiem nieźle to wygląda. W tym miesiącu pierwszy raz bonus jest dużo mniejszy od zarobków z fot, stanowi ok 40%, we wrześniu było to ok 55%.
Mam w elements/pd tylko 380 fot i jestem zaskoczony ile to daje miesięcznie. No i bonus też sobie powoli rośnie, to chyba dobrze bo znaczy, że mają coraz więcej klientów(?).
Odpowiedz
(2017-12-19, 18:40:51)blas napisał(a): Całkiem nieźle to wygląda. W tym miesiącu pierwszy raz bonus jest dużo mniejszy od zarobków z fot, stanowi ok 40%, we wrześniu było to ok 55%.
Mam w elements/pd tylko 380 fot i jestem zaskoczony ile to daje miesięcznie. No i bonus też sobie powoli rośnie, to chyba dobrze bo znaczy, że mają coraz więcej klientów(?).

Zobaczymy jak bedzie po zmianach w nowym roku,

Jesli bonus u Ciebie stanowi 40% zarobku ze zdjec na Photodune (jesli dobrze odczytalem) to niezle Ci tam idzie ! z tego co wiem wszyscy dostajemy taka sama kwote
Odpowiedz
Nie na photodune, mówiłem o elements, to jest oddzielna kasa. PD sprzedaje się tak samo słabo jak zawsze - mało sprzedaży.
Oni chyba cisną na Elements, tam jest abo i chyba nieźle im idzie, bo u mnie elements kilka razy lepiej niż PD(nie licząc bonusu)
Szkoda, że w panelu nic innego nie działa i widać tylko tytuły fot a miniaturek brak Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Na stronie jest już podsumowanie listopadaSmile
Odpowiedz
(2018-01-13, 17:58:23)maccio napisał(a): Na stronie jest już podsumowanie listopadaSmile

Swieta Swieta i znow Swieta Smile prezentow nie ma konca
Odpowiedz
No i fajnie ,oby tak dalej  Icon_razz
Odpowiedz
Jest raport za grudzien
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości