Photodune
#41
Dzieki za naswietlenie sprawy...interfejs tego banku jest katastroficzny.
Odpowiedz
#42
Witam, jak tam PhotoDunowcy? coś się dzieje? u mnie PD prześcignął po 4 miesiącach BSP od 3 latSmile (prosze pamiętać, że moje osiągi sa średnio szaloneSmile )
Odpowiedz
#43
Co kilka dni coś skapnie, widać, że chyba nie będzie to marginesowy bank jak się nic nie zmieni.
Odpowiedz
#44
czy ktoś ostanio próbował się zalogować na PD?
Odpowiedz
#45
tak, wczoraj i dzisiaj - i wszystko ok.
Odpowiedz
#46
W grudniu moje zdjęcie będzie ponownie "Free File of the Month!"
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
#47
Jak się przekłada "oddawanie" zdjęcia za darmo - do popularności innych zdjęć/wzrostu sprzedaży?
Odpowiedz
#48
Myślę, że nijak poza tym najgorsze co możemy zrobić to rozdawać nasze zdjęcia za darmo. O ile sam stock może mieć z tego korzyść, bo aby takie zdjęcie pobrać to musimy się zarejestrować i pewnie wykupić jakieś tam kredyty czy subskrypcje a wtedy mamy dostęp do bazy darmowych zdjęć więc de facto napędza in to ruch to my w większości przypadków tracimy na tym interesie. Druga sprawa, że jeśli zdjęcie darmowe to nic nie szkodzi aby je pobrać ot tak ze zwykłej ciekawości bez zamiaru komercyjnego wykorzystania.
Odpowiedz
#49
(2014-11-28, 10:26:02)maccio napisał(a): Jak się przekłada "oddawanie" zdjęcia za darmo - do popularności innych zdjęć/wzrostu sprzedaży?


W okresie gdy miałem poprzednie zdjęcie jako darmowe. Oglądalność profilu wzrosła, teraz jeszcze sprawdzę to dokładniej bo nie dawno założyłem na profil "flagi".
Jednak sprzedaż innych zdjęć jakoś drastycznie nie wzrosła.


(2014-11-28, 11:16:38)Nightman napisał(a): Myślę, że nijak poza tym najgorsze co możemy zrobić to rozdawać nasze zdjęcia za darmo. O ile sam stock może mieć z tego korzyść, bo aby takie zdjęcie pobrać to musimy się zarejestrować i pewnie wykupić jakieś tam kredyty czy subskrypcje a wtedy mamy dostęp do bazy darmowych zdjęć więc de facto napędza in to ruch to my w większości przypadków tracimy na tym interesie. Druga sprawa, że jeśli zdjęcie darmowe to nic nie szkodzi aby je pobrać ot tak ze zwykłej ciekawości bez zamiaru komercyjnego wykorzystania.

Nikt nikogo nie zmusza do oddawania swoich zdjęć za darmo. Chcesz robisz to. Nie chcesz nie robisz.
Ale jak czasami czegoś się za darmo nie da to się w ogóle nie zarobi Icon_wink

Żeby pobrać dokładnie trzeba się zarejestrować, ale wykupować kredytów/subskrypcji już nie ma potrzeby. Jak ktoś chce większe zdjęcie to wówczas musi za nie dopiero zapłacić.

Sam tak pobieram template stron, które wykorzystuję jako swoja stronę. Także ma to swoje korzyści Jak ktoś coś udostępni za darmo. Wiadomo na użytek komercyjny trzeba wykupić licencję.
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
#50
Oczywiście każdy robi jak uważa, ja przedstawiłem tylko swój punkt widzenia  Icon_cool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości