Photodune
#11
yuri jest też na DepositPhotos więc dajcie znać jak coś się zacznie sprzedawać.
Odpowiedz
#12
Czy ktoś znalazł tam coś na temat MR bo moje portfolio składa się głównie z ludzi?
Odpowiedz
#13
http://wiki.envato.com/selling/upload-in...structions

"Release Forms: If any part of your image contains an identifiable human, you MUST submit a signed model release form. Releases should be either PDF, JPG or PNG, and should be contained within a ZIP file. A release form is needed for EACH person or identifiable building in the image."

na serwerze ftp jest folder .../bulk_import/photos/model_releases natomiast nie znalazłem na serwisie wzoru dokumentu.
Odpowiedz
#14
(2011-11-10, 18:11:00)Ariene napisał(a): Pytam poważnie jak jest z tą jakością, jeśli ma ona sprawić, że "stanie się wkrótce bardzo popularny".

napisałem "Photodune stanie się wkrótce bardzo popularny w szczególności wśród projektantów którzy już korzystają z innych stocków Envato." czyli jeżeli ktoś sprzedaje strony www na thameforest lub plakaty na graphicriver to zdjęcia do projektów kupi zapewne na photodune bo może je zakupić za kredyty które tam zarobił

Odpowiedz
#15
(2011-11-12, 22:40:54)mkrukowski napisał(a): napisałem "Photodune stanie się wkrótce bardzo popularny w szczególności wśród projektantów którzy już korzystają z innych stocków Envato." czyli jeżeli ktoś sprzedaje strony www na thameforest lub plakaty na graphicriver to zdjęcia do projektów kupi zapewne na photodune bo może je zakupić za kredyty które tam zarobił

no jest to jakis czynnik ulatwiajacy dla potencjalnego projektanta/developera ale nie upieralbym sie ze az tak decydujacy zeby nie poszedl gdzie indziej [ss/is/dt] jesli tu nie znajdzie tego czego szuka

milo rowniez ze ci najwieksi juz tam sa, swiadczy to racej o tym ze mozna pokladac jakies zaufanie w tym stocku, byle tylko nie przynosil srednio 5$ miesiecznie :/
Odpowiedz
#16
(2011-11-12, 23:09:03)edi napisał(a): no jest to jakis czynnik ulatwiajacy dla potencjalnego projektanta/developera ale nie upieralbym sie ze az tak decydujacy zeby nie poszedl gdzie indziej [ss/is/dt] jesli tu nie znajdzie tego czego szuka

milo rowniez ze ci najwieksi juz tam sa, swiadczy to racej o tym ze mozna pokladac jakies zaufanie w tym stocku, byle tylko nie przynosil srednio 5$ miesiecznie :/

Jasne że priorytetem będzie to czy znalazł to czego szuka Smile
ale myślę że fakt iż nie musi kupować kredytów zachęci go do zostanie w obrębie Envato.
Photodune jest młody i na dzień dzisiejszy nie ma co liczyć na zarobki podobne do tych uzyskiwanych z większych i będących dłużej na rynku tego typu serwisów.
Ale moim zdaniem będzie się rozwijał w dobrym kierunku Envato sprzedaje już z powodzeniem video, muzyke, .psd, animacje flash pewnie dlatego „ci najwięksi” już tam są.
Zawsze można poczekać na zakończenie bety i przejrzeć statystyki które pewnie udostępnia.

Odpowiedz
#17
(2011-11-10, 18:11:00)Ariene napisał(a): Również zainteresowana tą jakością przejrzałam zdjęcia. Ale przymknijmy na to oko, bank się dopiero rodzi, więc narazie wrzucili cokolwiek, tak?
Pytam poważnie jak jest z tą jakością, jeśli ma ona sprawić, że "stanie się wkrótce bardzo popularny". Brzmi to groźnie, tak jakbyśmy mieli do czynienia z poziomem Vetta, Getty czy inne etty...

Jeżeli jednak bank ma się popisać jak młody DepositPhotos , który tak pięknie nas zachęcił, to wolałabym zaoszczędzić czas na niepotrzebny upload.

Mnie DepositPhotos miło zaskakuje ostatnio, będą z niego "ludzie" Icon_wink już goni 123 i ft.

(2011-11-10, 17:29:50)Barrarabarra napisał(a): To ma przynajmniej jakiś charakter, rzuć okiem na to.

hmm, a co z tymi zdjęciami jest nie tak?
bo piszecie tak, jakby każdy średnio rozgarnięty widział w nich gnioty...

w swoim folio mam gorsze które ostatnio poszło EL...
czy to nie Polak sprzedał bobasa za $5k w dt?
Odpowiedz
#18
"znane są z tego że trzymają wysoki poziom" Chodziło mi tylko o jakość obróbki tła .Samo zdjęcie jest okiSmile Całe moje portfolio opiera się głównie na maluchach i ciąży a fotkę przytoczyłem żeby początkujący stokowicze też spróbowali tam sił .
Odpowiedz
#19
z tego co pamiętam w fotce z bobasem, o której wspomniałem właśnie tło było skopane o czym wspomniał sam autor Icon_wink
Odpowiedz
#20
Blas : Tak też napisałem Icon_wink
Remik : dziękuję za podpowiedź spróbuję uniwersalne MR
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości