Photodune
#1
Photodune czyli nowy serwis stockowy od Envato wszedł w fazę open beta co oznacza że jest dostępny dla wszystkich, można zakładać konta kupować i sprzedawać fotografie.

Sam portal podobny jest to innych stoków grupy Envato ich serwisy znane są z tego że trzymają wysoki poziom dlatego istnieje duża szansa na to że Photodune stanie się wkrótce bardzo popularny w szczególności wśród projektantów którzy już korzystają z innych stocków Envato.
Odpowiedz
#2
(2011-11-10, 15:56:57)mkrukowski napisał(a): ...znane są z tego że trzymają wysoki poziom dlatego istnieje duża szansa na to że Photodune stanie się wkrótce bardzo popularny
Tak z ciekawości pozwolę sobie zapytać, czym więcej charakteryzuje się ten wysoki poziom w odróżnieniu od popularnych agencji? Chodzi o to, że wszystkie oferują wysoki poziom zdjęć... Czy ta agencja jest wyjątkowo, szczególnie wymagająca wobec zdjęć, a przez to skierowana wyłącznie do najlepszych autorów prac?
Odpowiedz
#3
Ariene myślę że z tą jakością to tak w normie możliwości ,pogrzebałem tam góra do 10 fotek i znalazłem przykład zdjęcie
Odpowiedz
#4
(2011-11-10, 17:11:22)photomim napisał(a): znalazłem przykład zdjęcie

To ma przynajmniej jakiś charakter, rzuć okiem na to.
Odpowiedz
#5
Również zainteresowana tą jakością przejrzałam zdjęcia. Ale przymknijmy na to oko, bank się dopiero rodzi, więc narazie wrzucili cokolwiek, tak?
Pytam poważnie jak jest z tą jakością, jeśli ma ona sprawić, że "stanie się wkrótce bardzo popularny". Brzmi to groźnie, tak jakbyśmy mieli do czynienia z poziomem Vetta, Getty czy inne etty...

Jeżeli jednak bank ma się popisać jak młody DepositPhotos , który tak pięknie nas zachęcił, to wolałabym zaoszczędzić czas na niepotrzebny upload.
Odpowiedz
#6
Witam.
1. Yuri_Arcurs - ma tam ponad 50.000 zdjęć.
Odpowiedz
#7
... i jest w "Top authors" October.

Cóż - zaakceptowali mi 10 próbek w 3h od przesłania, zobaczymy jak pójdzie dalej.
Odpowiedz
#8
Upload bardzo przyjemny. Jeśli używać FTP, należy pamiętać aby fotki trafiły do .../bulk_import/photos , w innym razie nie będą widoczne w serwisie. Opisywanie i tagowanie plaża - pięknie czyta IPTC, select all -> submit i wio. Limit uploadu 250 zdjęć / dzień.
Odpowiedz
#9
Właśnie wysyłam przez FTP
Limit mam 1000 zdjęć / dzień
Odpowiedz
#10
Czy ktoś wpadł na to gdzie kliknąć aby sprawdzić, które zdjęcia zostały zaakceptowane, a które odrzucone? Wyłaczyłem powiadomienie mailowe, a nie mogę nawet znaleźć swojego PF?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości