Photodune
(2021-03-06, 09:24:12)Tereskaax napisał(a): Mam jeszcze pytanie, czy można w normalny sposób rozliczać przychody z tego PhotoDune i Envato Elements tak jak inne stocki poprzez przeliczanie wpłat na Paypal po kursie NBP z dnia poprzedniego i rozliczaniu na PIT-36?

Czytałam w tym temacie o Vacie itp z stąd moje wątpliwości.

Tak, rozliczasz sie normalnie jak z kazdego innego stocka z poza EU. Envato i PD to Australia tak wiec VAT nie dotyczy.
Odpowiedz
Czy Wam też Envato zawiesiło się w podliczaniu kasy za kwiecień na 8 dniu?
Zapraszam na Instagram
shutterstockistockphotodreamstimefotoliadepositphotos
Odpowiedz
Tak, maszyna stanęła
Odpowiedz
Dostałem odpowiedź z supportu, że do końca tygodnia ma już wszystko działaćSmile
Odpowiedz
Witam.
Czy ktoś sprzedaje coś na Photodune? Jak idzie sprzedaż? I najważniejsze pytanie jakie macie ustawione ceny za zdjęcia? Bo rozrzut cenowy jaki można ustawić jest dość spory.
Odpowiedz
Sprzedaż tak se, ledwo kapie jak zawsze na PD. Chyba że pytasz o Elements, tam dużo lepiej nawet bez bonusa.
Odpowiedz
(2022-04-14, 11:10:48)blas napisał(a): Sprzedaż tak se, ledwo kapie jak zawsze na PD. Chyba że pytasz o Elements, tam dużo lepiej nawet bez bonusa.

A ile masz wpisane w ustawiniach "Default Photo Prices" bo zastanawiam się co ustawić aby cokolwiek zarobić i zarazem nie rozdawać za darmo.
Odpowiedz
a jak sie tam dostać ?
______________
:twisted:
Odpowiedz
na Photodune aktualnie slabizna, kiedys co miesiac wyplata byla ($50 limit) teraz to roznie z tym bywa, ale dzieki temu foty sa na Elements a tam pomimo ze tez troszke spadlo to nadal z bonusem te $350-$500 co miesiac niemal gwarantowane
Odpowiedz
(2022-04-14, 16:36:21)GregorK napisał(a): a jak sie tam dostać ?

W ciągu 4 lat 3 podania, wszystkie odrzucone, w końcu się udało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości