Opcja Free - przestroga
#1
nie zaznaczajcie tej opcji, zaraz po rejestracji przy wrzucie pierwszych fot nie zwróciłem na to uwagi i część zaakceptowali a część dali do free, gdy nie zaznaczam opcji free wszystkie trafiają do sprzedaży
Odpowiedz
#2
Dobra przestroga! Nawet to "przykleje".
Odpowiedz
#3
Dzieki - dopiero zaczynam i nie wiedziałem o tym, ufff ... na szczęście nie zaznaczałem tej opcji Icon_wink
Odpowiedz
#4
ale gdzie jest to miejsce, w którym nie należy zaznaczać "free", przy wysyłaniu fotek?
Odpowiedz
#5
Załączam screena Icon_wink


Załączone pliki
.jpg   darmowafotolia.JPG (Rozmiar: 41.56 KB / Pobrań: 643)
Odpowiedz
#6
Podobno sciagniecia w opcji free licza sie do podwyzszenia statusu...
Odpowiedz
#7
do sekcji free można poźniej dodawać fotki, które przez długi czas się nie sprzedały ani razu i za to dodanie jakaś kasa jest. przynajmniej teraz tak to działa, nie wiemy co będzie za rok i dalej
Odpowiedz
#8
(2011-01-05, 23:17:53)fotoaloja napisał(a): do sekcji free można poźniej dodawać fotki, które przez długi czas się nie sprzedały ani razu

Można było !!
Parę miesięcy temu zablokowali tę opcję na czas nieokreślony.
Lista niesprzedanych fotek przez 24 miesiące wydłuża się , lecz nic z nimi zrobić nie można.
Odpowiedz
#9
Ja troszeczkę nie rozumiem tego zdania, które znajduje się (w przypadku starych zdjęć, od dawna wiszących na FT) w edycji zdjęcia, tuż przy "ustal cenę obrazu", a brzmi ono:
"W związku z niskim poziomem sprzedaży, cena tego pliku została zablokowana do czasu, aż plik zostanie sprzedany 5 razy więcej".
Jak mam to rozumieć? Że zdjęcie sprzedać chociaż 5 razy, żeby odblokować cenę, ale zdjęcia nie sprzedam, bo nie mam jak z zablokowaną ceną? Icon_cheesygrin
Nie mam wyjścia, muszę je rozdawać za darmo?
Odpowiedz
#10
skasuj, niech sobie sami zrobią zdjęcia i rozdają je za darmo Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nominacja do Free Collection szakalikus 312 47 574 2023-10-17, 10:02:08
Ostatni post: fret
  Darmowe zdjęcia Royalty Free od PhotoXpress rachwal 0 5 448 2009-05-22, 11:19:37
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości