Ściana płaczu Shutterstock
#61
Edi u mnie to też procentowo wychodzi ponad 70-80% z nowych plików. Tylko, że taka statystyka nie mówi nic oprócz tego jaką wartość mierzy. A tu chodzi o realną sprzedaż w dolcach, która u mnie spadła na pysk i to z hukiem. W styczniu też miałem takie procentówki tylko że z totalnie innych (wyższych) kwot. Mam nadzieję, że łapiesz o co mi chodzi Smile
Odpowiedz
#62
z 3 miesięcy wychodzi mi 68%,
z 6 miesięcy 39%...
Nie zauważyłam, żeby nowe fotki przestały chodzić.
Odpowiedz
#63
alez przeciez wszyscy wiemy ze bez nowych uploadow nie bedzie z Shutterstock kokosow, porownanie tych wartosci ma na celu tylko pokazac komu rzeczywiscie spadla sprzedaz nowych fotek,
wartosci ktore podalem w swoim poscie sa z 6 miesiecy, dla 3 miesiecy spadaja do kolo 50-60%, ale to nadal polowa DLi przypada na nowy material
Odpowiedz
#64
Ja nie narzekam, nowe schodzą dobrze, a i stare są pobierane... Luty bardzo miły, choc to moj drugi miesiac na stockach.
Odpowiedz
#65
Też nie narzekam Smile
Poprawiłem "warsztat" i z 25% akceptacji dotarłem na poziom praktycznie 100% - minimalne odrzuty dotyczą tylko "similarity".
Przy regularnym załadunku zbliżam się do średniej 2 DL/dziennie przy 150. zdjęciach.
Odpowiedz
#66
(2011-02-23, 16:57:02)MaxyM napisał(a): Ja nie narzekam

jeszcze wszystko przed Tobą Icon_mrgreen

(2011-02-23, 16:57:02)MaxyM napisał(a): to moj drugi miesiac na stockach.
Odpowiedz
#67
Poki co 8 dl/d to u mnie slaby wynik Icon_cheesygrin .
Odpowiedz
#68
Może zacznę fotografować ściany Icon_wink
Odpowiedz
#69
Szczerze ci powiem, ze sciany wcale jakos super sie nie sprzedaja. A mam do nich slabosc, bo sam wykorzystuje do swojej pracy... Raczej "Chicago" i grafika generuje DL'e.
Odpowiedz
#70
Z tymi procentami dobre. Mnie wychodzi ciekawie.
week of 13th feb: 94,5%
week of 6th feb: 92,1 %
week of 30th Jan: 82,2 %
week of 23th Jan: 92,3 %
week of 16th Jan: 91 %
Wniosek prosty. Opłaca się cały czas dorzucać ale to już wszyscy wiedzą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości