Ściana płaczu Shutterstock
#31
Wam Shutterstock też wrzuca jedno zdjęcie po kilka razy, tylko że bez miniaturki? Zachłanne jakieś to urządzenie ich jest Smile
Odpowiedz
#32
nie nie, ale u mnie są inne problemy, co opisałem wcześniej Smile
a zdjęć dalej nie ma. wysłałem je przez stronę www, bo straciłem cierpliwość. Icon_neutral
Odpowiedz
#33
Wszyscy narzekają na odrzuty i na małą sprzedaż, na obniżanie prowizji to są fakty i trudno z nimi dyskutować. Jest jednak w tym wszystkim coś co powinno nam pomóc, skoro my mamy mniejsze wpływy to Shutterstock tym bardziej cierpi a rynek nie lubi próżni. Jeśli dobrze kojarzę to wraz z zaostrzeniem kryterii przyjmowania zdjęć spadła sprzedawalność. Shutterstock latami wypracowywał swoją pozycję przedkładał ilość zdjęć nad jakość. W związku z tym przyciągnął do siebie określoną klientelę, która to nie zawsze jest zainteresowana aby zdjęcie w formacie 21mpx było krystalicznie czyste, bo i tak większa część zdjęć trafia na strony internetowe jako "S" czy "M".
Przewaga kupców na Shutterstock to są abonamentowcy czyli mają limit ileś tam zdjęć do pobrania na miesiąc i często kupują nasze zdjęcia bardziej z musu niż potrzeby chwili, bo jak nie kupią to limit przepadnie. Powoduje to sytuację, że nowe zdjęcia cieszą się większym wzięciem od tych starszych. I wróciliśmy do sedna sprawy kapryszenie przy przyjmowaniu zdjęć = słaba sprzedaż.
Tak czy siak jeśli włodarze Shutterstock dorosną do mojego rozumowania wszystko wróci do normy a my będziemy bardzo bogaci czego wszystkim nam życzę.
Odpowiedz
#34
Nightman nie siej tutaj optymizmu Smile)
Załóż se osobny wątek bo się tu jeszcze zrobi za wesoło Icon_razz
Odpowiedz
#35
(2011-02-08, 10:57:05)photostouch napisał(a): Nightman nie siej tutaj optymizmu Smile)
Załóż se osobny wątek bo się tu jeszcze zrobi za wesoło Icon_razz

Nightman z takim poziomem analizy powinien zatrudnić się w ministerstwie gospodarki Smile chociaż nie wiem czy tam myślących przyjmują i potrzebują Smile
Odpowiedz
#36
Lepiej nie, bo już jedną Irlandię nam obiecano Smile
Odpowiedz
#37
Zawsze istnieje możliwość obniżenia nam prowizji aby Shutterstock odrobił swoje straty (teraz chyba nie wywalicie mnie z wątku za zbytni optymizm) Icon_wink
Odpowiedz
#38
Przekonałeś mnie. Zostajesz Smile
Odpowiedz
#39
nie zdziwię się, jak zamiast zwyczajnych 0,25 $ wkrótce pojawi się 0,20 $ ...
Odpowiedz
#40
Albo wprowadza ex, podniosa prowizje i w ten sposob wywala konkurencje w powietrze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości