Ściana płaczu Shutterstock
(2019-12-18, 18:56:10)GregorK napisał(a): fakt. u mnie też nie działa. może się zorientowali że to im odbierze zarobek. Smile
zaraz insta i fb wyłączą Icon_cheesygrin

a tak strasznie zachwalali te nowe zmiany piszac ze teraz klienci beda mogli znalezc nas/ skontaktowac sie z nami bezposrednio przez link do naszej strony www. Przed zmiana te dane sie wogole nie wyswietlaly choc mozna bylo przemycic adres w opisie bez kropek/www/@ ja tak zreszta mam do dzis ale widze ze Shutterstock jedno mowi a drugie robi
Odpowiedz
Może to nie miało być przekierowanie, tylko taka ikonka świata z podpisem z jakiego kraju jest fotograf Smile Link do strony jest w zakładce "O mnie", której chyba wcześniej nie było?
Odpowiedz
fakt, jest i działa Icon_cheesygrin a my tu psy na nich wieszamy Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2019-12-18, 23:23:01)simpson33 napisał(a): Może to nie miało być przekierowanie, tylko taka ikonka świata z podpisem z jakiego kraju jest fotograf Smile Link do strony jest w zakładce "O mnie", której chyba wcześniej nie było?

Bylem przekonany ze to tam wlasnie bedzie przekierowanie, mialo by to sens by wszystkie przekierowania na zewnatrz byly obok siebie, no coz na Shutterstock nic nie jest oczywiste
Odpowiedz
(2019-12-19, 10:55:34)yuma2 napisał(a): Bylem przekonany ze to tam wlasnie bedzie przekierowanie, mialo by to sens by wszystkie przekierowania na zewnatrz byly obok siebie, no coz na Shutterstock nic nie jest oczywiste

Na logikę powinno być tak jak mówisz. Może to poprawią, bo aktualnie wygląda to jak błąd.
Odpowiedz
(2019-12-19, 00:32:41)GregorK napisał(a): fakt, jest i działa Icon_cheesygrin a my tu psy na nich wieszamy Icon_cheesygrin

Ale norma płaczu wyrobiona Smile

Jak mija grudzień?
Odpowiedz
(2019-12-19, 13:25:33)fret napisał(a): Ale norma płaczu wyrobiona Smile

Jak mija grudzień?

jak to grudzień na odśnieżaniu Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Deprecha? Twardym trzeba być Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Pseudo progres w tym roku. Każdy jeden miesiąc w tym roku lepszy pod względem ilości sprzedanych fot od zeszłorocznego. Za to kasa w prawie każdym miesiącu slabsza
Odpowiedz
Piątek jak sobota, chyba czas na święta Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości