Ściana płaczu Shutterstock
(2018-07-19, 15:34:08)fret napisał(a): A Szuterkowi za co? Za to, że daje najwięcej zarobić?  Icon_eek

Tym dobrym to zazwyczaj sie obrabia Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2018-07-19, 15:34:08)fret napisał(a): A Szuterkowi za co? Za to, że daje najwięcej zarobić?  Icon_eek

ta, daje...
Takiej bidy spadkowej najstarsi stokerzy nie pamiętają.
Już nawet nie chce mi się sprawdzać ile lat temu był taki poziom.
Jak tak dalej pójdzie, to shutter długo pierwszego miejsca nie utrzyma.
Odpowiedz
(2018-07-30, 21:37:07)blas napisał(a): Takiej bidy spadkowej najstarsi stokerzy nie pamiętają.

Co Ty nie powiesz Smile
Czytamy ze zrozumieniem:
https://stock-board.info/watek-porada-do...tml?page=2 ... post#15 Icon_cheesygrin

Skoro jest tak źle to może warto coś zmienić?
Odpowiedz
(2018-07-30, 21:37:07)blas napisał(a): ...
Takiej bidy spadkowej najstarsi stokerzy nie pamiętają.
Już nawet nie chce mi się sprawdzać ile lat temu był taki poziom...

Rynek nieco się nasycił/ustabilizował, Szuterek już nie wykazuje wzrostów sprzedaży (to nie gdybanie, tylko twarde dane za zeszły rok i pierwszy kwartał tego). Już nie jest tak, że wszystkim rośnie. Suma kasy do podziału zrobiła się z grubsza stała, żeby jednym rosło, to innym musi spadać. Żeby być w tej pierwszej grupie, to twardym trzeba być. No i pracowitym Smile. Da się, mi rośnie. Nie wkurzaj się, ja rysuję wektorki i nie zabieram Ci kasy ze zdjęć Icon_wink.
Irytujące jest też półroczne przebijanie się nowych prac. Lipiec miałem dobry dzięki temu, że dwa styczniowe tematy stały się nagle hitami mojej sprzedaży. Sześć miesięcy czekania trochę demotywuje, człowiek przez pół roku nie wie, czy poszedł w dobrym kierunku, czy zmarnował czas Icon_sad
Odpowiedz
Ja się nie wkurzam, póki nie porzucam tej roboty, to jest OK. Że rośnie to jeszcze nic nie znaczy, zależy z jakiego poziomu do jakiego rośnie(20-->30DLi?) i czy zarabiasz tylko tym, czy jest to kasa na "piwo".
Ja robię tylko to. Pytanie co znaczy hit sprzedaży. Ktoś definiował jako 200-300$ w rok na fotce.

Ponarzekane i już coś drgnęło, ale jedna wyliniała jaskółka wiosny nie czyni, niestety.
Odpowiedz
Akurat jestem na etapie przejściowym, czyli nijakim. Na piwo za dużo, na życie za mało. Te dwa hity ujawniły się w drugim tygodniu miesiąca dały mi w lipcu po ok. 15$. Dla mnie to bardzo dobry wynik, tym bardziej, że z samych szprotek.

Właśnie zajrzałem do Szuterka. Tylko dzisiaj jeden z moich nowych hitów zanotował 7 sprzedaży (fakt, że same szprotki), a do końca stokowego dnia jeszcze zostało drugie tyle czasu. Dla mnie to wręcz szok, nigdy wcześniej nie notowałem takich wyników.
Odpowiedz
(2018-07-31, 17:05:50)fret napisał(a): Akurat jestem na etapie przejściowym, czyli nijakim. Na piwo za dużo, na życie za mało. Te dwa hity ujawniły się w drugim tygodniu miesiąca dały mi w lipcu po ok. 15$. Dla mnie to bardzo dobry wynik, tym bardziej, że z samych szprotek.

Właśnie zajrzałem do Szuterka. Tylko dzisiaj jeden z moich nowych hitów zanotował 7 sprzedaży (fakt, że same szprotki), a do końca stokowego dnia jeszcze zostało drugie tyle czasu. Dla mnie to wręcz szok, nigdy wcześniej nie notowałem takich wyników.

Ostatni dzień miesiąca ..Ci co mają jeszcze co wydać  .. kupują i ci co maja abonament Smile jutro już może nie być tak różowo Smile tak mi się wydaje ale mogę się mylić Smile
Odpowiedz
Już 8... Nawet ostatniego dnia miesiąca nigdy czegoś takiego nie miałem na jednym obrazku Smile
Odpowiedz
Oxygenka, masz chyba rację bo u mnie właśnie teraz coś drgnęło i już myślałem, że to dzięki temu, że zacząełm znowu uploud ować i to dużo. Ale to chyba syndrom ostatniego dnia miesiąca.
Odpowiedz
(2018-07-31, 18:27:37)fret napisał(a): Już 8... Nawet ostatniego dnia miesiąca nigdy czegoś takiego nie miałem na jednym obrazku Smile

No to tylko się cieszyć ..Smile Icon_biggrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości