Jak sprawdzić które zdjęcie się ostatnio sprzedało?
#1
Jak sprawdzić na tym stoku które zdjęcie się ostatnio sprzedało?

Jak wchodzę w earnings to widzę tylko ile kaski zarobiłem w danym miesiącu i z jakiej licencji, a po kliknięciu, w którym dniu miesiąca. Ale jak sprawdzić które zdjęcie się sprzedało i kiedy?
Odpowiedz
#2
na dole strony naciskamy:
Sell Images - more - Download
Odpowiedz
#3
(2010-05-27, 00:13:59)Wuja napisał(a): na dole strony naciskamy:
Sell Images - more - Download

No faktycznie. Dzięki. Kurcze jakoś ciężko mi się połapać na tym stoku.
Odpowiedz
#4
Cytat:No faktycznie. Dzięki. Kurcze jakoś ciężko mi się połapać na tym stoku.

Pewnie dlatego, że oni jakieś dziwne opisy robią.
Przecież to powinno nazywać się "Downloaded", i wtedy każdy by widział o co chodzi.
Odpowiedz
#5
No faktycznie Smile
Przeklikałem wszystko, co wyglądało na miejsca, gdzie może się znajdować informacja jakie konkretnie zdjęcia się sprzedały - i nic Icon_sad
A tu gotowa odpowiedź Icon_cheesygrin
Odpowiedz
#6
... tia, a teraz nie mogę znaleźć moich fotek dodanych przez FTP, azaliż nietypowy interfejs użytkownika Icon_wink
Odpowiedz
#7
to po linku:

http://submit.123rf.com/ftpresults.php

odznaczasz ptaszka Smile w kwadraciku i naciskasz link na dole strony.
Odpowiedz
#8
Dzięki Smile
Znalazłem ... ale w międzyczasie załadowałem tę samą paczkę przez WWW i teraz mam dwa komplety Smile
123RF ma chyba najbardziej nieintuicyjny interfejs użytkownika ze wszystkich agencji, które znam. Przez dłuższy czas nie interesowałem się 123RF, bo na pierwszej stronie (my account) pokazuje mi "0 credits", więc głębiej nie szukałem ... a tu niespodzianka, z nudów grzebnąłem głębiej i okazuje się, że coś jednak zarobiłem Icon_cheesygrin
Odpowiedz
#9
(2010-12-14, 09:10:02)Rumpelstiltskin napisał(a): 123RF ma chyba najbardziej nieintuicyjny interfejs użytkownika ze wszystkich agencji, które znam.

zupełnie się zgadzam. Długo się uczyłem gdzie co jest.
Odpowiedz
#10
Zgadzam się, też mam największe problemy z tym stockiem, dlatego go troszku olałam, ale też przez przypadek, zobaczyłam, że mimo 0 kredytów u góry mam tam już 4 sprzedaże, choć dopiero zaczęłam.
Od wczoraj siedzę i dodatkowo dzięki Waszym odpowiedziom zaczynam łapać o co chodzi, dzięki Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy można sprawdzić ile razy było oglądane zdjęcie w 123RF? lukasz8881 5 6 877 2013-04-27, 15:01:59
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości