Promocja w Zoonar i PolyLooks
#31
Ale ta promocja już się chyba zakończyła. Na głównej stronie zoonar.com nie ma już bannera informującego o promocji i licznika pozostałych zdjęć w promocji.
Odpowiedz
#32
(2010-07-20, 00:16:41)majszter napisał(a): Ale ta promocja już się chyba zakończyła.

Michael Krabs napisał(a):There are only about 11,000 images left and since we have about 11,000 images in our processing pipeline, the campaign has ended now. You will no longer get 15 euro cent for each newly uploaded image if you release it for Polylooks now.
Odpowiedz
#33
promocja skończona, ale całkiem ładne sprzedaże wpadają - 8,98 euro a jedną sprzedaż
Odpowiedz
#34
nooo, kasa przyszła dosłownie w 24h na paypala, a sprzedaż, na razie przy 700 fotach, znikoma
Odpowiedz
#35
a tak z innej rurki troszkę, Polylooks, APIS i Fotofinder, trochę to trwa ale przyjmują moje wypociny do swoich areałów co sygnalizują zieloną fifką przy fotce Icon_wink
Natomiast nie wiem jak długo trwa u nich "zaksięgowanie" fotek i wystawienie na sprzedaż. Pomimo akceptacji nie mogę odnaleźć swoich ani na Fotofinder, ani na Polylooks, o APIS nie wspomnę bo to chyba inna bajka, oni tam wyszukują za pomocą jakiejś aplikacji, chyba, że źle doczytałem.
Macie jakieś doświadczenia w sprawie?, podzielicie się?, jak tak to poproszę Smile
Odpowiedz
#36
I jeszcze jedno, czy warto pisać po niemiecku?, tytuły, opis, słowa kluczowe?
Odpowiedz
#37
nie ma potrzeby opisywania zdjęć ani dodawania słów kluczowych po niemiecku, gdyż to jest ich robota i robią to za Ciebie Smile

zastanawiam się jak mogłeś dodać te same zdjęcia do APIS/Poolyloks i Fotofindera, przecież tam są zupełnie inne wymagania, inne licencje, jak ty to zrobiłeś?

A w polylooks wpisałem "chicken wraps" i od razu na pierwszej stronie 7 moich fot (hehe tylko 1 strona jest, dobre nieSmile) ale z łatwością znajduje swoje wypociny
Odpowiedz
#38
a czy ja napisałem, że te same fotki?, te co są w fotofinder są też w APIS, w Polylooks już nie bo to nie ta cena, te które są w Polylooks są też w APIS, ale już nie w fotofinder, też nie ta cena. Natomiast APIS łączy wszystko w całość tam akceptują wszystkie cenniki, nie muszę dodawać, że w Zoonar również są wszystkie fotki.

Wczoraj jednej fotce (na próbę) nadałem tytuł/opis/słowa kluczowe po niemiecku.
Dzisiaj przyszedł mail od Zoonar dotyczący uploadu... mail jest po niemiecku Smile
do tej pory pisywali po angielsku. Trzeba przyznać, że się szybko orientują Icon_wink
Odpowiedz
#39
(2010-07-20, 09:41:45)bds napisał(a): promocja skończona, ale całkiem ładne sprzedaże wpadają - 8,98 euro a jedną sprzedaż

to ceny RF czy RM?
Odpowiedz
#40
(2010-08-08, 12:32:24)tarczas napisał(a): to ceny RF czy RM?

RF
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zoonar.com jarekwitkowski 7 4 293 2019-01-04, 09:45:41
Ostatni post: fotodrobik
  Polylooks stryjek 3 5 651 2010-06-10, 21:42:06
Ostatni post: oxygen64

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości