Promocja w Zoonar i PolyLooks
#61
Chyba najbardziej pomogę uświadamiając, że tytułowa promocja jest już nieaktualna...
Odpowiedz
#62
czy ktoś z szanownych forumowiczów bawi się jeszcze w ZOONAR? jeśli tak mam pytani: czy będąc na Alamy lub Shutterstock zaznaczacie te agencje jako stocki do udostepniania fot z Zoonara?
Odpowiedz
#63
ponieważ mam jednego świńskiego pieczonego ryja na fotce więc golonkarzom podesłałem z fotkami gór, nic nie oczekuje ale przetestuję
Odpowiedz
#64
Daj znać, być może trafiłeś w niszę. Warto czasem potestować. Sam swego czasu dużo testowałem, kilka rzeczy wypaliło i dzialalo przez lata.
Odpowiedz
#65
Wrzucilem na Zoonar 3k zdjec Travel/Food na poczatku roku, do dzis 0 ale moze nie takie zdjecia jak by chcieli
Odpowiedz
#66
Ja w zeszłym roku wrzuciłem tam sporo, ale po 6 miesiącach bez żadnej sprzedaży, zamknąłem konto (kilka miesięcy się czeka na likwidację).
Odpowiedz
#67
Zoonar - niespodzianka - po przeczytaniu postu maccio (tego powyżej) odpuściłem sobie upload do tego banku - po roku bytności miałem tam jakieś 3-5 Euro...
Ale zapomniałem zamknąć konto Icon_wink
Dziś sobie o tym przypomniałem (a prawdę powiedziawszy nie tyle przypomniałem, co robię porządki w ustawieniach klienta FTP - bo niestety SH już przechodzi na FTPS ... którego mój klient nie obsługuje :/ ) - patrzę a tam 70E Smile jak na 2 lata to nie jest sumka godna uwagi - ale skoro coś się tam ruszyło - to może warto ponownie tę agencję wziąć pod uwagę.
Jak myślicie?
Odpowiedz
#68
Sprzedaż jest tam głównie poprzez ich strony partnerskie, więc warto sprawdzić czy ma się tam włączoną opcję udostępniania poszczególnym partnerom.
Kolejna sprawa to że sprzedaż od partnerów nie jest widoczna od razu i spływa często z kilku miesięcznym opóźnieniem, więc warto mieć cieprpliwość Icon_wink
Odpowiedz
#69
(2021-03-11, 13:49:44)adalbert74 napisał(a): ale skoro coś się tam ruszyło - to może warto ponownie tę agencję wziąć pod uwagę.
Jak myślicie?

Ja osobiście uważam i zawsze tak uważałem - ze jak nie zarabiasz dobrze na głównych stockach to nie zarobisz nigdzie i szkoda sobie dupy zawracać tym wszystkim - jak masz dobrze konwertujący content to wtedy możesz myśleć czy nie spróbować zarobić nim na większej ilości kanałów
Odpowiedz
#70
(2021-03-14, 12:36:53)Tomek De napisał(a): Ja osobiście uważam i zawsze tak uważałem - ze jak nie zarabiasz dobrze na głównych stockach to nie zarobisz nigdzie i szkoda sobie dupy zawracać tym wszystkim - jak masz dobrze konwertujący content to wtedy możesz myśleć czy nie spróbować zarobić nim na większej ilości kanałów

mam dokładnie takie samo podejście i o ile widać jakiś strzępek $ na szulerni i adobe stock to nawet te dziś w miarę znane jak 123 (ten chociaż czasem na wypłatę zarobi), DeP, Dream, które na wypłatę zbierają od pół roku do kilku lat są nie warte czasu i zachodu, bo na prąd nie zarobią. To co dopiero jakieś takie o których prawie nikt nie słyszał ?
______________
:twisted:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zoonar.com jarekwitkowski 7 4 293 2019-01-04, 09:45:41
Ostatni post: fotodrobik
  Polylooks stryjek 3 5 651 2010-06-10, 21:42:06
Ostatni post: oxygen64

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości