Problemy techniczne Alamy
Korzystałem z Microsoft edge i z Firefox. Jak będę przy komputerze to spróbuję. Dzięki za info
Odpowiedz
Pokazuja Wam sie sprzedaze za Luty w boxie sales? Bo ja niby nie mam zadnych a pieniedzy przybywa, wiem ze tam jest opoznienie itp ale z moich wyliczen wynika ze wszystko bylo na biezaco od 5go do 5go wg sprzedazy , napisze do suportu ale ciekaw jestem co u Was
Odpowiedz
U mnie się pokazują w boxie w miarę na bieżąco. Kiedyś mi pisali, że czasem kasa spływa za zdjęcia nawet z 3 miesięcznym opóźnieniem (mają jakieś pakiety, czy umowy takie z klientami).
Odpowiedz
wiem wlasnie, ale sprzedaze sie pokazywaly w miare na biezaco widocznie mam po prostu kiepski miesiac Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Może to nie problem techniczny, ale ...........
Czyżby zapatrzyli się na Getty?

We're making some more changes

We recently sent an email regarding a change in the commission structure at Alamy where the commission contributors receive for direct sales will change from 50% to 40% in February 2019.

After careful review, and taking into consideration photographer feedback, we have come to the decision that images exclusive to Alamy will remain at 50%.

Our CEO James West has explained the exclusivity commission in further detail in a video which you can view, and leave comments on below.
Odpowiedz
Prawde mowiac jako jedni z ostatnich oferowali 50/50 aczkolwiek powody przedstawione w filmie sa conajmniej zenujace i zupelnie nieuzasadnione moim zdaniem przynajmniej. Tak czy inaczej jest to trend ktorego nie da sie uniknac.
Odpowiedz
(2018-12-18, 18:34:53)yuma2 napisał(a): Prawde mowiac jako jedni z ostatnich oferowali 50/50 aczkolwiek powody przedstawione w filmie sa conajmniej zenujace i zupelnie nieuzasadnione moim zdaniem przynajmniej. Tak czy inaczej jest to trend ktorego nie da sie uniknac.

Osiągnęli już maksimum sprzedaży i zdają sobie sprawę, że obcięcie prowizji kontrybutorom to chyba jedyny sposób na znaczące zwiększenie przychodów.
Odpowiedz
zdechło i nie działa
Odpowiedz
Na początku lipca Alamy naliczyło mi opłatę 2 dolce od uploadu jednej foty (11 zdjęć w sumie 22 dol.), napisałem do nich i dla uspokojenia inych dzisiaj dostałem emaila tej teści:

Cześć
Opłaty za zgłoszenie, które wystąpiły, są usterką techniczną, nad którą pracujemy jak najszybciej. Odnoszą się one do starego modelu prowizji z przeszłości.
Jeśli widzisz te wpisy na swoim koncie, zostaną one wycofane i opłaty te nie zostaną naliczone. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i możemy potwierdzić, że odnoszą się one do starego modelu i nie jest to sposób, w jaki Alamy obecnie działa lub planuje w przyszłości.
Z poważaniem,
Chantelle
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy z wyszukiwarką Alamy bartmika 4 5 675 2009-03-17, 10:55:02
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości