Wypłata pieniędzy z iStockphoto
#51
Chyba wolę o tym decydować z poziomu Paypala Icon_wink
Odpowiedz
#52
O widzę, że coś tam wypłacacie, czy to oznacza, że jednak warto tam ładować zdjęcia?
Ogólnie jak mnie tam przyjęli to tak konto sobie stało na uboczu bo dodawanie tam zdjęć to tragedia, no i po zapoznaniu z opiniami na forum jakoś tak wychodziło, że nie warto tam tracić czasu, no ale może jednak?
Do jakiego obecnie stocku tak średnio można ten porównać ilościach sprzedaży?
Odpowiedz
#53
(2013-10-13, 14:45:05)Borys01 napisał(a): Do jakiego obecnie stocku tak średnio można ten porównać ilościach sprzedaży?

U mnie to stock nr 1
Odpowiedz
#54
Borys01, przestałam tam ładować foty pół roku temu, a część zdjęć usunęłam. Do dziś zarabiam ze starych fot na iS. Nowego materiału ode mnie nie zobaczą, dopóki nie zaczną poważniej traktować fotografów.
Nie wiem, czy to przypadek, ale znacząco podniosła mi się sprzedaż na pozostałych stockach. Obecnie szkoda mi czasu na iS.
Odpowiedz
#55
I co? Kaska wpłyneła? Pytam, bo moja powinna być wczoraj, a nie ma Icon_sad

EDIT: sprawdziłem, święto mieli wczoraj, wiec wypłata dzisiaj
Odpowiedz
#56
Nadal czekam... Daj znać, jak coś się zmieni, bo już zaczynam się niecierpliwić... Paskudniki jedne!
Odpowiedz
#57
Ja też czekam. Zlecałem 1.10.
Odpowiedz
#58
Ariene widzę że przeprosiłaś się z Ajsztokiem Smile..Hej
Odpowiedz
#59
Niezupełnie. Jak napisałam poprzednio - część fot usunęłam, nowych nie wrzucam i nie poświęcam im już czasu. Ze starych fot kapie, to niech kapie. Być może na koniec roku usunę resztę. Obecnie do przemyślenia. Znając życie, w grudniu - lutym znowu coś wymyślą. Nie wierzę jednak, że pójdą w dobrym kierunku. Ileż można żyć w naiwności? Icon_wink
Odpowiedz
#60
Myślę ze oni dostosowują się do warunków nowego rynku..tzn oddawania zdjęć prawie za darmo ich model jako stok trochę tu odstawał od konkurencji w sensie klienta...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PayPal nie przyjmuje pieniędzy z iStockphoto? craft08 9 8 390 2012-02-08, 18:36:57
Ostatni post: greg801
  Wypłata pieniędzy w dolarach z iStockphoto? agamalinowska 7 8 366 2010-02-08, 21:15:08
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości