Odpalenie konta na 123RF
#41
No własnie minęło już 3 dni odkąd są zaakceptowane ale w PF jest pusto... Od nich ani be ani me... no nic nie wiadomo... Icon_sad
Odpowiedz
#42
Spoko, właśnie spojrzałem i u mnie zaakceptowane 15-ego też jeszcze nie widnieją w PF więc cierpliwości. Ładuj dalej i się nie przejmuj.
Odpowiedz
#43
A ja mam takie pytanie:
Przy rejestracji 123RF jak mi się wydaje mam zaznaczyć pole na samym dole "
Zapisz się jako fotograf/współpracownik 123rf" ???
Jak to zaznaczam to mi się pojawiają kolejne okienka do wypełnienia w tym "Nazwa Firmy" "Jak ci zapłacimy?" "PayPal lub Moneybookers adres emailowy" Napiszę tak, co mam wpisać wybrać w tych polach?
Ogólnie firmy nie mam, na pytanie jak Ci zapłacimy to też nie wiem, bo na razie nie mam ani moneybookers ani PayPal, co też skutkuje tym, że w polu email do PayPal i Moneybookers też nie mam co wpisać...

Czy mogę te pola pozostawić puste? Czy muszę wybierać metodę płatności? Co jak nie mam na razie konta w Moneybookers czy PayPal?

Nie wiem co zrobić...
Poradźcie mi kochani, bo zwariuje...

PS: Nie wiem czy też zaznaczyć polę "Dołączcie moje portfolio do Licencja Rozszerzona warunki sprzedaży " Co to znaczy,? To znaczy jak rozumiem, że w moich ewentualnych zdjęciach będzie możliwość przez klienta kupna danego zdjęcia w wersji rozszerzonej?
Odpowiedz
#44
Nie wiem czy da sie to wszystko ominąć. Ale konto na Paypalu odpalisz w 5 minut a i tak (prędzej czy później) Cie to czeka. Nazwe firmy ustaw pustą.. może przejdzie.

"Dołączcie moje portfolio" - tak, ta opcja umożliwia zakup Twoich zdjęć na dodatkowych licencjach rozszerzonych.
Odpowiedz
#45
I ja od dzisiaj jestem na 123RF, na 24 fotki wszystkie przyjęli, nawet te, co mi na Fotolii, nie wiedzieć czemu, odrzucili...póki co nie widzę mojego portfolio, ale skoro piszecie, że muszą zaindeksować, to trza se poczekać....idę wrzucać kolejne Smile
Odpowiedz
#46
Przy rejestracji na dole jest napis "Include my portfolio under the Extended License" co tłumaczą jako - Możesz zarobić więcej, gdy kupujący licencjonuje Twoje materiały sale terms. O co kaman? Zaznaczyć czy nie zaznaczać? Smile
Odpowiedz
#47
Zaznaczyć Smile
Odpowiedz
#48
Mam pytanie. Chcę wgrać zdjęcia na ten stock i są poszczególne kroki:
start here->upload media->upload queue->zrzeczenie się praw autorskich

Czemu jednym z kroków jest zrzeczenie się praw autorskich? Pogięło ich?
Odpowiedz
#49
Czy kolejność Keywords na 123RF ma znaczenie?
Odpowiedz
#50
(2016-08-22, 17:33:03)szakalikus napisał(a): Czy kolejność Keywords na 123RF ma znaczenie?

Nie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości