Zmiany w BigStockPhoto
#1
Changes coming for a few Special Licensing terms
Changes to take place May 1 2009:

We are updating a few terms of the Special Licensing agreements, to keep up with the other sites. These are the changes:

1. Limited licenses will now allow a print run of up to 5,000 for products and uses covered by these licenses, instead of the current 1,000. iStockphoto allows and Dreamstime allow 10,000, and Fotolia allows unlimited run for just a few dollars more, so we need to raise this to stay competitive, so 5,000 seems reasonable.

2. The maximum allowed pixel size image allowable for Online Software licenses is being raised from 400 px to 800 px. iStockphoto uses this standard too for this purpose.

3. We will be combining some of the licenses that are very similar such as Apparel and Print licenses in order to simplify the license selection process for users.

We encourage you to continue selling under all these licenses, as these buyers spend more per capita than standard license buyers. If you simply cannot bear these changes, you can opt out in your Account : Uploads area.

Thanks as always,
BigStockPhoto
Odpowiedz
#2
O, BSP zafundował sobie lifting interfejsu do opisu zdjęć. Na pierwszy rzut oka widzę, że można hurtem kategorie przypisywać. Potestujemy, pożyjemy, zobaczymy...

remik44992
Odpowiedz
#3
Czy ktoś mógłby mi pomóc? Wrzuciłam ostatnio kilka zdjęć na BS, próbuję już chyba z 100 raz zrobić edycję tych fotek żeby dodać je do akceptacji.... Niestety - wciąż czekają na moją edycję Icon_sad(
Odpowiedz
#4
No ale w czym dokładnie problem?
Klikasz na "My account", potem "Uploads", później na napis "Pending your edit", powinna pokazać się strona ze zdjęciami (ewentualnie poprzedzona akceptacją warunków), na której zaptaszkowujesz jedno lub więcej, przydzielasz kategorie, klikasz na "Save & Sumbit..." i już. Do którego etapu docierasz i co się dzieje?
Odpowiedz
#5
BSP wymaga min, 7 slow w opisie
Moze masz mniej niz 7 i dlatego nie puszcza Ci fot dalej?
Sprawdz opisy i ewentualnie zmien na dłuzsze Smile

Sama czasami się na tym łapie.
Odpowiedz
#6
To nie to, mam nawet więcej Icon_sad
Odpowiedz
#7
Ale napisz coś więcej - co dokładnie się dzieje, do jakiego etapu docierasz, jakieś komunikaty się pokazują? Może klikasz na "Save Data Only", zamiast na "Save&Submit"?
Odpowiedz
#8
ajt, normalnie wielki jesteś, ha ha ha. Dzięki!
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
nie wiem czy to dobry watek, ale zapytam tutaj zeby nie tworzyc nowego
po akceptacji "bridge to bigstockphoto" z shutterstocka jak dlugo czekaliscie na to az zdjecia pojawia sie na bigstocku ?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem techniczny na Bigstockphoto tomek1961 116 48 205 2023-08-04, 08:05:34
Ostatni post: gubernat
  Opinie o BigStockPhoto rachwal 94 71 773 2023-06-27, 17:36:52
Ostatni post: szakalikus
  Problem z uploadem na BigStockPhoto arturm 91 50 590 2016-10-30, 16:50:18
Ostatni post: adalbert74
  Rejestracja w BigStockPhoto Borys01 10 10 205 2016-06-16, 15:04:57
Ostatni post: adalbert74
  Pierwszy DL na BigStockPhoto teo73 65 41 651 2015-11-08, 15:19:14
Ostatni post: arfo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości