Problemy techniczne 123RF
Ile czekacie na akceptacje na 123rf? Ja już kilka dni i nic ...
Odpowiedz
(2016-12-09, 18:06:21)szakalikus napisał(a): Ile czekacie na akceptacje na 123rf? Ja już kilka dni i nic ...

Dobre Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Dobra, mój błąd, pośpieszyłem się z postem. Zdjęcia zaakceptowali, ale nie ma ich w portfolio, a odpowiedz co do czasu pojawienia się w porftolio jest dwa posty wcześniej, także uzbrajam się w cierpliwość i hurtowo keyworduje .... Smile Mam 10 000 zdjęc do przerzucenia z Shutterstock które nie mają słów kluczowych w exifie ! Brawo ja ! Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Jest sens w jakiś sposób czekać na "lepszy czas" do uploadu zdjęć? Tak jak wspominałem mam do wrzucenia 10k fotek i tak pomyślałem, że jak wrzucę wszystko na raz i pojawią się 24 grudnia w portfolio to przepadną? Czy na tym stocku promowany jest w jakiś sposób new content, że zdjęcia sprzedają się od pierwszych dni? Celujecie jakoś tak jak na Shutterstock czy po prostu wrzucać, keywordować i nie wnikać, a sprzedaż ruszy po czasie? Jakieś rady i przemyślenia co do 123RF? Smile
Odpowiedz
ja wrzucam raz na miesiac tyle ile mam, sprzedaja sie coraz lepiej. tak wogole to juz na zadnym stocku nie celuje w nic, mam-wysylam-robie nastepne-repeat
Odpowiedz
Dzięki yuma2 za odpowiedz. Właśnie pojawiły się zdjęcia wrzucane przed tygodniem, także plus minus taki czas oczekiwania na pojawienie się Smile
Odpowiedz
Teraz to się uzbrój w cierpliwość bo na rozpatrzenie kolejnych paczek trochę poczekasz Icon_cheesygrin Ja tak po około miesiącu do nich piszę i się przypominam. Plus jest taki, że każde kolejne paczki są sprawdzane wszystkie na raz, począwszy od tej pierwszej wrzuconej, która zajmuje kolejkę do ostatniej przed wizytą inspektora, także spokojnie masz czas na keyword. Ja mam tam około tysiąc zdjęć póki co i na razie szału nie ma, ale poczekamy, zobaczymy. Upload jest bardzo przyjemny bo właściwie nic nie trzeba robić tylko słać zdjęcia.
Odpowiedz
Czas oczekiwania dwa miesiące......już mi się nie chce ponagleń pisać.
Odpowiedz
Rzućcie okiem, czy działa Wam keywordowanie. Miałem w planach dzisiaj kilkaset fotek zapisać, a tu wchodzę na strone i Zaakceptowane się wyświetlają, a niekompletne są puste .

[Obrazek: attachment.php?aid=968]




[Obrazek: attachment.php?aid=969]


Załączone pliki
.png   2016-12-23_120645.png (Rozmiar: 81.79 KB / Pobrań: 55)
.png   2016-12-23_120652.png (Rozmiar: 6.97 KB / Pobrań: 55)
Odpowiedz
Mam to samo - pisałem do supportu...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy z rejestracją w 123RF emberiza 3 6 226 2010-02-10, 16:44:55
Ostatni post: Piotrek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości