Problemy techniczne 123RF
#51
wlasnie sie tam zarejestrowalem, wczoraj wyslalem 10 fotek przez ftpa ale nigdzie na stronie nie ma ich zeby zrobic opis, czy to norma za iles trzeba odczekac zeby sie pojawily czy co?
widze ze ogolnie maja problemy z serwisem, no i jeszcze musze sie ich interfejsu nauczyc bo nic nie moge znalesc.
Odpowiedz
#52
Ja sie tam pogubilem od momentu kiedy przeniesli mnie do 1969.
Odpowiedz
#53
(2011-09-30, 21:15:40)loraks napisał(a): ...nigdzie na stronie nie ma ich zeby zrobic opis, czy to norma za iles trzeba odczekac zeby sie pojawily czy co?

Przejdź do historii i tam "Dodanie przez FTP: Dodałeś zdjęcia przez FTP kliknij tutaj aby dokończyć dodawanie plików."

Pozdr.
Odpowiedz
#54
ok, znalazlem Smile, opisalem iklikam na zachowaj, nie ma zadnego komunikatu i przenosi na gore strony, tak ma byc ? durny ten stock i jego interfejs..
Odpowiedz
#55
Jeśli masz w historii po prawo przy zdjęciach "w trakcie" czy coś takiego na czarno to ok Smile

Fakt, do 123 trzeba się przyzwyczaić Smile
Odpowiedz
#56
no i przyjeli pierwsze 10, dwa dni temui dalej nic w portfolio nie ma... trudno sie to tego stoka bedzie przyzwyczaic.
Odpowiedz
#57
Do tego stocka trzeba spokojnie bez nerwów. Wrzucasz, czekasz za jakiś czas jest i zaczyna pracować...
Odpowiedz
#58
ok, skoro inni dali rade to i ja nabiore cierpliwości, mam nadzieje ze sie choć troche opłaci .
Odpowiedz
#59
Czy u kogokolwiek występuje problem z dodawaniem zdjęć na tym stoku.
Gdy chce dodać foty wyświetla mi, że strona nie istnieje.
Odpowiedz
#60
(2011-10-15, 09:45:50)SHaiith napisał(a): Gdy chce dodać foty wyświetla mi, że strona nie istnieje.

Też mam takie "objawy" i nie ustąpiły do tąd...
zatem cierpliwość pozostaje... ( 18.30)

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy z rejestracją w 123RF emberiza 3 6 259 2010-02-10, 16:44:55
Ostatni post: Piotrek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości