Problemy techniczne 123RF
Od miesiąca nie mogę "doprosić się" sprawdzenia moich prac oczekujących w 'Pending'. Napisałem 3 razy przez Chat a ostatnio na ich email: uk@123rf.com

Czy to z powodu wakacji nie sprawdzają nowych prac??
Odpowiedz
Napisz na adres:
submission@123rf.com,

w tytule maila:
"Review request for uid: xxx" (xxx - twoja nazwa użytkownika bez spacji)

Szybko dostaniesz maila, że przerzucą twoje zdjęcia jako priorytetowe w kolejce oczekujących, ale licz się z tym, że odwalą Ci sporo za jakiś wymyślony powód...
Odpowiedz
Albo skorzystaj z formularza na ich stronie
Odpowiedz
@maccio i @fotek - dziękuję wam za podpowiedzi. Właśnie dostałem odpowiedz:

Hi there,

Thanks for your enquiry - I am sending your request onto our submissions department who will be able to help.


Kind Regards


Phil
Odpowiedz
Czy ktoś tu jeszcze uploaduje na 123RF? Próbowaliście ostatnio keywordować ręcznie przez stronę bez keywordów w exifie? Mimo przecinków zlewa wszystko w całość. Miałem jakieś info, że trzeba zaktualizować Flash Playera i go aktywować, co uczyniłem i nie pomogło, zarówno na Chrome jak i Firefox. Ktoś się spotkał? Smile
Odpowiedz
Ja się spotkałem i też z tym walczyłem bez skutku. Po zapisaniu zdjęć z tym słowotokiem z przecinkami i po odświeżeniu pokazują się już normalnie
Odpowiedz
Chyba coś nie tak z 123RF Smile
Po wejściu na swoje konto zobaczyłem zamiast góry zarobionych dolarów informację, że pobrałem: 35 674 obrazy.
Ciekawe czy policzą mi w cenach hurtowych?
Odpowiedz
(2019-02-15, 20:56:55)StaryNovy napisał(a): Chyba coś nie tak z 123RF Smile
Po wejściu na swoje konto zobaczyłem zamiast góry zarobionych dolarów informację, że pobrałem: 35 674 obrazy.
Ciekawe czy policzą mi w cenach hurtowych?

Ja pobrałem co do sztuki tyle samo Smile
Ale na pocieszenie mam w trakcie ponad 44 tys. zdjęć i ponad 3 tys. wektorów...
Odpowiedz
(2019-02-15, 21:05:54)wiskad napisał(a): Ja pobrałem co do sztuki tyle samo Smile
Ale na pocieszenie mam w trakcie ponad 44 tys. zdjęć i ponad 3 tys. wektorów...

Ooo mamy bliźniacze wyniki[Obrazek: icon_cheesygrin.gif]
Odpowiedz
Nie tylko Wy
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy z rejestracją w 123RF emberiza 3 6 222 2010-02-10, 16:44:55
Ostatni post: Piotrek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości