Fotografia żywności - stylizacja
(2013-02-21, 09:57:19)Ariene napisał(a): tomas, jak już odpoczniesz po tym ciężkim wyczynie, przeczytaj swój tekst i popraw błędy Icon_wink
Dzięki za recenzję.

jakie bledy...? Icon_razz
Odpowiedz
Ariene ,jakbym słyszał własną żonę ,czy wszystkie kobiety tak mają ? hahaha Smile))
Odpowiedz
(2013-02-21, 23:15:26)tomas24 napisał(a): jakie bledy...? Icon_razz

Np. te: "po za tym" - biorąc pod uwagę, ze wczoraj był Międzynarodowy dzien języka polskiego, to można by go jakoś uczcić Smile

Ale wracając do zasadniczego tematu... z tych recenzji wynika, że jak na razie, na rynku wydawniczym nie ma polskojęzycznej pozycji godnej uwagi. Czy coś przeoczyłem?
Odpowiedz
Kup Helenke, nie pożałujesz.
Odpowiedz
(2013-02-22, 12:40:54)rachwal napisał(a): Kup Helenke, nie pożałujesz.

No nie wiem, ja mam bardzo mieszane uczucia.
Odpowiedz
OK, ja nie pożałowałem, ale ja jestem amatorem.
Odpowiedz
(2013-02-22, 18:40:52)rachwal napisał(a): OK, ja nie pożałowałem, ale ja jestem amatorem.

Przejrzałem spis treści. Właściwie, to interesująco wyglądają tylko rozdziały 6 i 7. Być może także 5 sie przyda. Rozdział 8 nazwany "Postprodukcja" to jakiś żart.
Zobaczę u siebie w księgarniach... jakoś specjalnie droga nie jest, wiec może te dwa rozdziały będą warte ceny Smile
Odpowiedz
No właśnie, ja głównie szukam in formacji, co z czym. O ile wiem, że koniaku z lodem sie nie podaję, a kształt kieliszka pozwala na podgrzewanie trunku ciepłem dłoni, o tyle róznicy miedzy filiżanką do herbaty i kawy nie znam Icon_cheesygrin

I teraz pytanie do znawców - czy ta filiżanka jest właściwa?
http://i.istockimg.com/file_thumbview_ap...coffee.jpg

Inna sprawa, że popełnianie takich błedów na stockach będzie mniej bolesne... po prostu klienci zdjęcia nie kupią Smile
Odpowiedz
dla mnie to typowa filiżanka do herbaty, ale ja się nie znam, tylko tak mi podpowiada moja kobieca intuicja.... Fotek, tak na marginesie..... Jesteś mańkutem? Icon_wink
Odpowiedz
(2013-02-22, 20:22:30)alga38 napisał(a): Fotek, tak na marginesie..... Jesteś mańkutem? Icon_wink

Nie... a dlaczego pytasz?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fotografowanie żywności SHaiith 32 21 488 2014-03-04, 11:00:04
Ostatni post: fotoaloja
  Fotografia żywności - backstage rlat 0 4 841 2013-09-29, 11:30:36
Ostatni post: rlat
  Ebook o fotografii żywności i stylizacji jedzenia tomas24 87 94 138 2012-08-22, 22:38:41
Ostatni post: wredny123

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości