Fotografia żywności - stylizacja
Wacek, trzeba było gruszkę obgotować w syropie z wody, cukru i soku z cytryny, a do zdjęć mało kiedy używa się czekolady, raczej częściej wyrobu czekoladopodobnego (jest gęstszy jeśli chodzi o konsystencję), a w przypadku polewania często czekoladowej pomady
a jeśli chodzi o glicerynę (samą bądź z wodą) to podaruj ją sobie w tym przypadku, to jest tłuszcz więc jakakolwiek polewa płynie po niej jak po lodzie
Odpowiedz
na przyszłość zapamiętam - dzięki! wydaje mi się, że niektóre gotowe polewy (w butelkach) są też dobre, nie zmieniają gęstości, fajnie kryją i dłużej wyglądają na świeże.
Odpowiedz
(2013-01-15, 14:13:02)Wacek napisał(a): albo nie wiem gdzie się schował nowy temat przedmówcy albo go jeszcze nie ma.

Hej nie było jeszcze obiecanego wątku ale przed momentem znalazłem chwilę i go stworzyłemSmile
siedzi tutaj (sugerowałem się opisem działu, jak źle to proszę Rafała o przeniesienie: http://stock-board.info/watek-fotografia...racje.html
Odpowiedz
[Konto tego uzytkownika o szlacheckim nazwisku zostalo usuniete.]
Odpowiedz
Szlachcic - jest w trakcie pisania, pojawi się jeszcze w tym tygodniu, dam znać Smile
Odpowiedz
[Konto tego uzytkownika o szlacheckim nazwisku zostalo usuniete.]
Odpowiedz
(2013-02-04, 15:17:25)Szlachcic napisał(a): Super... bo na pierwszy rzut oka wydaje się lepsza od tej poprzednio recenzowanej ale czasami ciężko coś stwierdzić w ciągu kilku minut przeglądając ją w księgarni.

pierwsze wrażenie często jest mylne,

recenzja gotowa
http://tj-photographer.blogspot.co.uk/20...young.html
Odpowiedz
Właśnie zabieram się za jej czytanie. Kurcze trochę mnie zmartwiłeś, że dużo PS-a jest.
Szkoda, że mniej o kompozycji i stylizacji. Ale cóż może coś pozytywnego z tej książki wyciągnę.
W każdym bądź razie dzięki za recenzję.
Odpowiedz
tomas, jak już odpoczniesz po tym ciężkim wyczynie, przeczytaj swój tekst i popraw błędy Icon_wink
Dzięki za recenzję.
Odpowiedz
Książka dobrze zbiera kurz Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fotografowanie żywności SHaiith 32 21 497 2014-03-04, 11:00:04
Ostatni post: fotoaloja
  Fotografia żywności - backstage rlat 0 4 844 2013-09-29, 11:30:36
Ostatni post: rlat
  Ebook o fotografii żywności i stylizacji jedzenia tomas24 87 94 161 2012-08-22, 22:38:41
Ostatni post: wredny123

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości